Ieva Prudnikovaitė ir Modestas Pitrėnas: „Jeigu ne dukra, mes dabar būtume kitokie“

Ieva Prudnikovaitė ir Modestas Pitrėnas / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-19 12:00
Dvejų su puse metukų dukrą Veroniką auginantys operos solistė Ieva Prudnikovaitė-Pitrėnė (31) ir dirigentas Modestas Pitrėnas (40) nenorėtų atsukti laiko atgal. Nes tada abiem teko tikras išbandymas – dukrytė gimė neišnešiota, dviem mėnesiais per anksti. Užtat nemigo naktys ir mėnesiai, praleisti su mažyle, leido aiškiai suvokti, ką reiškia šeima.

„Jeigu ne Veronika, mes dabar, aišku, būtume kitokie. Gal išsitaškytume kažkur už namų ribų, nebežiūrėtume į šeimą atsakingai, nebrangintume vienas kito. Gal netgi jau būtume išsiskyrę – vienas Dievas težino...“ – sako Ieva. 

Modestas nesigilina į detales, kokios situacijos apgludino juos per  draugystės laiką ir per trejus su puse santuokos metų. Jis tikras: su Ieva susitiko būdami jau gana brandžios, susiformavusios asmenybės, tad gali daryti sprendimus, kurie yra tvarūs, o ne lengvabūdiški.

Tą pripažįsta ir Ieva: „Modestas yra labai sugyvenamas, lankstus žmogus. Jis viską išjaučia giliai, nesitaško dėl smulkmenų, nesimėto, niekada nesielgia neapgalvotai, kvailai ar ūmiai. Net į mažas mano kvailystes reaguoja gana ramiai... Būtent tokiomis akimirkomis suvoki, kodėl esi būtent su šituo žmogumi.“

Ko juos išmokė dukra? Pirmiausia, sako Modestas, kitokio požiūrio į save, atsakomybės, išmokė į pasaulį pažvelgti jos akimis. „Net pasakas išmokome kurti, kas man atrodė tolima lyg mėnulis“, – juokiasi Ieva.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Naujausi straipsniai