Ieva Narkutė pristato naują dainą: „Reikia proto turėti šitaip įsimylėti“

Ieva Narkutė/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-18 10:11
Nauja Ievos Narkutės daina „Šitaip įsimylėt“ – apie širdies ir proto nesusikalbėjimą, kurį kiekvienas bent sykį esame išgyvenę. Dainininkė rado puikų būdą, kaip įamžinti dainą vaizdo klipe: sėdo ant dviračio ir leidosi į kelią. „Numyniau nemenką atstumą kalnais ir nuokalnėm, bet pavyko sumontuoti labai gražiai dainą iliustruojantį klipą“, – sako ji.

„Reikia proto turėti šitaip įsimylėti“ – ši taikli Ievos frazė tapo viso kūrinio ašimi. „Meilei, manau, ji – tobula. Juk meilė ir protas dažnai nedera“, – sako Ieva Narkutė.

Dainos žodžiai – pasvarstymai ir prisiminimai žmogaus, kurio meilė jau senokai pasibaigus. „Buvo smagu, bet paskui nesusiklostė. Tačiau jei reiktų kartoti, juk vis tiek kartotum, nes tai darai vedamas ne proto, bet jausmų. Net jei žinai, kad geriau į tą pačią upę nebristi,  vis tiek lipi. Kartais juk tikrai verta sušlapti dėl nuotykio, jausmo, trumpo, bet stipraus džiaugsmo. Nesvarbu, net jei vėliau tai niekur nenuveda“, – tegia dainininkė.

Ieva Narkutė/Organizatorių nuotr.
Ieva Narkutė/Organizatorių nuotr.

I. Narkutė džiaugiasi, kad sušvelninus karantino sąlygas ji vėl pagaliau grįžo į studiją. „Namie niekada nedirbu, todėl pirmą mėnesį piktybiškai nesiliečiau prie instrumento, atostogavau ir sėdėjau izoliacijoje. Tačiau po pusantro mėnesio pajutau, kad nebegaliu išgyventi be darbo ir muzikos, pradėjau pavydėti kitiems aktyvios veiklos“, – sako vėl į įprastinį darbo ritmą grįžtanti muzikos kūrėja. 

Atlikėja baigia įrašyti dar vasarį sukurtą ir koncertuose jau kelis sykius nuskambėjusį gražų jos ir Svaro iš „G&G Sindikato“ duetą. Pildosi ir naujo albumo dainų sąrašas. Tačiau labiausiai už viską Ieva laukia, kada vėl galės koncertuoti. „Tikiuosi vasarą, bent jau atviroje erdvėje bus galimybė“, – tikisi ji.

Naujausi straipsniai