Ieva Mackevičienė tapo drabužių linijos modeliu

Ieva Mackevičienė / „Robi Agnes“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-20 16:34
Viena pirmųjų 2016 metų pavasario ir vasaros prekių ženklo „Robi Agnes“ naujienas išbandė „radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva. Ji – ne tik pavyzdinga žmona, mylinti mama, bet ir veikli moteris. Kasdien avėdama aukštakulniais ji nestypčioja, tad ir drabužiai turi būti patogūs ir, be abejo, stilingi.

Stilinga šiuolaikinė moteris tikina: jai labai svarbu patogumas ir drabužio funkcionalumas. Ji taip pat seka mados naujienas ir spintą stengiasi papildyti ją sudominusiomis naujienomis.

Prekių ženklo „Robi Agnes“ naujausioje 2016 metų pavasario ir vasaros kolekcijoje Ieva rado keletą idealiai jai tikusių modelių: korio raštu megztą susiaučiamą alyvų spalvos megztinį „Amelie“, pynėmis išmegztą megztinį „Paris“ ir mėlyną vasarišką tiesaus silueto medvilnės ir kašmyro suknelę.

„Robi Agnes“ nuotr.
„Robi Agnes“ nuotr.

„Šie drabužiai universalūs, lengvai pritaikomi kasdien, man patinka, kadprie jų gali avėti ir sportinius batelius, ir aukštakulnius“, – radiniais džiaugiasi I.Mackevičienė.

2016 metų pavasario ir vasaros naujienos – kūrėjų dueto Agnės Zokaitės ir Robertos Vasiliauskienės megztiniai pritaikyti nešioti bet kokiu oru ir proga. Stilingi, patogūs, jaukūs, iš itin kokybiškų siūlų megzti drabužiai žavi net išrankiausias klientes.

„Robi Agnes“ nuotr.
„Robi Agnes“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai