Ieva Mackevičienė su sūnumi dalyvavo šeimos bėgime: „Kitąmet bėgs ir pats Motiejus“

Ieva Mackevičienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-11 16:37
Sekmadienį Vilniaus maratone dalyviai bėgo ne tik po vieną. 4,2 km distanciją kai kurie buvo pasiruošę įveikti ir su savo šeimomis. Su 2 metų sūnumi Motiejumi į Vilniaus gatves pasportuoti išsiruošė ir Ieva Mackevičienė.

Sekmadienį vykstantis Vilniaus maratonas sutraukė tūkstančius dalyvių, tarp kurių – ir daugybė žinomų žmonių.

Ryte pusmaratonyje bėgo Diana Lobačevskė, Olegas Šurajevas, 10 km distanciją įveikė Ignas Krupavičius su mylimąja Vaida.

15.30 prie šeimų starto stojo Ieva Mackevičienė su sūnumi. Tiesa, Motiejus gulėjo vežimėlyje, o Ieva jį bėgdama stūmė.

„Šiais metais jis sėdėjo vežimėlyje, bet kitais metais, manau, kad ir pats galės bėgti“, – Žmonės.lt sakė Ieva.

Pasak I.Mackevičienės, jiedu dažnai taip sportuoja, tačiau maratone kartu dar nėra dalyvavę. „Bėgimas nėra mano mylimiausia sporto šaka. Tiesiog noriu save daug kur išbandyti. Tokiame maratone su vaiku dar niekada nesu dalyvavusi, tad labai džiaugiuosi galėdama tai pabandyti.“

Tai 4,2 km nebuvo sunkus iššūkis? „Čia kaip tik labai maža trasa. Su Motiejumi išėję į lauką daugiau kilometrų įveikiame“, - šypsojosi Ieva.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Kai anksčiau su vyru Rolandu Mackevičiumi dalyvavo maratone, Ieva sako sunkiai įveikusi distanciją. Tačiau dabar jaučiasi pasirengusi ir mano, kad sunkumų kilti neturėtų.

„Maratone esu dalyvavusi prieš 3 metus, tada kartu su Rolandu bėgau 5 kilometrus. Atsimenu, kad vyrui buvo labai lengva trasa, o aš vos nemiriau. Šiemet, tikiuosi, bus lengviau“, – juokėsi Ieva.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai