Ieva ir Rolandas Mackevičiai: „Vaikai užaugs. Svarbiausia – nepamiršti vienam kito!“

Ieva ir Rolandas Mackevičiai su vaikais: Meile ir Motiejumi
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-18 12:01
Graži ir populiari Ievos (31) ir Rolando (35) Mackevičių šeima išties atrodo idiliškai. Ir ne tiek instagrame, kur gana greitai išmoksti atpažinti, kas tikra, o kas ne, kiek realybėje. Sūnus Motiejus ir dukra Meilė jų gyvenimą nudažė ryškiausiomis spalvomis, tačiau jomis Ieva ir Rolandas nebando maskuoti tamsesnių dėmių, kurių neišvengia ir patys: „Manote, garsios šeimos nesipyksta, neserga, neverkia, neturi problemų ir visuomet yra laimingos? Klystate!“

Ieva atvira – šįmet jiedu su Rolandu nemažai pykosi. Galbūt todėl, kad dėl noro viską spėti rodė kiek mažiau dėmesio vienas kitam. Juk kai žmogui neskiri pakankamai laiko, atsiranda pykčio. „Gyvendamas tokiu baisiu tempu privalai bent kartais į šoną nustumti darbus ir atrasti laiko mylimam žmogui: kartu papusryčiauti, papietauti ar pavakarieniauti. Nereikia pamiršti, kad vaikai greitai užauga, palieka namus, o tu su savo antrąja puse vėl lieki dviese“, – įsitikinusi Ieva.

Kartu beveik aštuonerius metus – šešerius iš jų gyvenantys santuokoje Ieva ir Rolandas vienas kitam yra geriausi draugai. Buitimi dalijasi drauge, Rolandas iš visos širdies stengiasi nepalikti nuošaly šeimos: kad žmona jaustų turinti mylintį vyrą, o vaikai – rūpestingą ir dėmesingą tėtį. Šiokiadieniais, savaitgaliais, rytais ir vakarais.

 „Mes vienas kitam davėme laisvę tobulėti. Laisvę bendrauti su žmonėmis, kurie pačiam ne itin patinka, o tavo antrajai pusei teikia laimę. Neteisiame vienas kito, neturime jokių tabu“, – tvirtos santuokos receptu dalijasi Ieva.

Naujuosius jiedu sutiks tradiciškai – Ieva su vaikais, o Rolandas kurdamas šventę kitiems. Grįš namo ir jau pusę devynių ryto visi kelsis gerti kavos, valgyti spurgų, klibins miesto kavinių duris, kur galėtų skaniai susėsti brunch’o. „Ir kaip tyčia niekas nedirbs!“ – juokiasi Rolandas.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Žurnalas „Žmonės" Nr. 51-52

Šventiniame žurnale „Žmonės" - atviras pokalbis su dainininku Stano apie gyvenimą pakeitusią diagnozę, pažintis su Inara Lopetaite, kurios rankoms atsiduoda garsiausios Holivudo žvaigždės, fotografės ir rašytojos Eglės Aukštakalnytės kelionės po Indoneziją įspūdžiai, įspūdingiausi 2019 metų garsenybių įvaizdžiai, gražiausios metų šventės Vitos ir Gedimino Degučių namuose bei gausybė kitų įtraukiančių istorijų.

Naujausi straipsniai