Ieva ir Evaldas Sodeikos: „Šokiuose povandeninių srovių buvo ir bus“

Ieva ir Evaldas Sodeikos/ Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-22 11:56
Praėję metai Ievai (30) ir Evaldui (31) Sodeikoms visais požiūriais buvo tobuli – sporte jiedu pasiekė maksimumą. Ji – rami ir šilta, jis – ironiškas ir užsispyręs. Tačiau abu laimingi būdami kartu ir – šokdami. „Į pergales mus atvedė meilė šokiui. Tas jausmas mus stumia į priekį“, – prisipažįsta Europos ir pasaulio standartinių šokių čempionai.

Ant parketo jie daro stebuklus, tad norisi tikėti, kad šiame sporte bent konkurencija elegantiška. Tačiau Ieva greitai paneigia romantišką mitą. „Neretai šypsenos – netikros, iš žvilgsnių išskaitai, kad kolegų galvose – visai kitokios mintys. Dabar niekas negadina suknelių, nepradangina batelių, tokio keršto nebebūna – konkurentą bandoma sužlugdyti, sutrypti psichologiškai... Povandeninių srovių sporte buvo ir bus.“ Jiedu pasirinko rezultatų siekti per profesionalumą, žmogiškumą, jausmus. Kol kas tai sekasi.

Dar pora paneigė teoriją, kad meilė gali trukdyti siekti sporto aukštumų. Ilgai vienas į kitą žiūrėję kaip į kolegą, partnerį, matę, kaip meilė išskiria geras poras, ilgainiui tapo draugais, o paskui tas ryšys peraugo į meilę.

Ieva  sutinka, kad šokiui kartais tikri jausmai tikrai padeda. Tačiau nebūtinai. „Kai vienam partneriui kas nors nepasiseka, kartais norisi jį sudraskyti, nes ta klaida turi įtakos abiejų rezultatui. Po tokių žiežirbų lyg niekur nieko sakyti, kaip aš tave myliu, yra sunku... “ Užtat buityje abiejų požiūriai sutampa visais klausimais. „Esame du taikos balandėliai, – juokiasi. – Mudu gražiai sutariame ir asmeniniame gyvenime, ir ant parketo. Tai liudija ir mūsų rezultatai. Taip yra todėl, kad tapę vyru ir žmona dar labiau nugludinome aštrius kampus, pradėjome aiškiau atskirti šeimyninį gyvenimą nuo sporto.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 4

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - retas ir ypač atviras Viktoro ir Živilės Diawarų interviu, pokalbis su „Eurovizijos" atrankoje debiutuojančia operos soliste Viktorija Miškūnaite, pažintis su Tomu Kriščiūnu - verslo ir pardavimo konsultantu, turinčio ir bankroto, ir darbo su Saudo Arabijos princu patirties, specialus Marijos Palaikytės reportažas tiesiai iš Florencijos, kur vyko „Pitti Uomo" vyrų mados savaitė ir gausybė kitų įtraukiančių pasakojimų.

Naujausi straipsniai