Ieva ir Arturas Swan: „Save galima sukurti iš naujo, jei tik nori“

Ieva ir Arturas Swan
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-12 11:59
„Nenoriu jūsų mokyti gyventi. Tik noriu savo pavyzdžiu parodyti, kad viskas yra įmanoma“, – tvirtina Arturas SWAN (34), vienas pirmųjų Lietuvos vaizdo tinklaraštininkų, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas, sukūręs tinklalapį „Motyvuoti atletai“. Arturas su žmona Ieva SWAN (27) iš tiesų gyvena taip sveikai ir tobulai, kad net pavydu. Tačiau taip buvo toli gražu ne visada.

Arturas prisimena, kaip ryžęsis sportuoti gėdydavosi vyrų drabužinėje nusirengti, nes būdamas 25-erių tesvėrė 57 kilogramus. Pirmuosius mėnesius į salę eidavo prisiversdamas, tačiau po pusmečio pastebėjo pirmuosius rezultatus. Vėliau atsisakė vakarėlių, alkoholio, cigarečių, pradėjo sveikai maitintis. Per pusmetį rezultatai dar pagerėjo. Kai pirmasis Lietuvoje išdrįso filmuoti savo kasdienybę, jis į tinklalapį įdėjo savo nuotrauką iš senų laikų. Ir visi užkibo: aha, vadinasi, liesas vaikinas, įdėjęs šiek tiek pastangų, gali šitaip pasikeisti! „Neperdedu – save susikūriau savo paties rankomis. Todėl nebijau teigti: tai įmanoma“, – sako Arturas.

Abu su žmona Ieva prisipažįsta daug draugų neturintys. Juolab pradėjus propaguoti sveiką gyvenseną daugelis nusisuko. „Žmonėms atrodo – jei sportuoji, tampi asocialus. Taip, mūsų gyvenime sportas užima privalomąją dalį, bet mes taip pat, kaip kiti, kartais nueiname pavalgyti burgerių ar picos, susitinkame su draugais, – vardija Arturas. – Gal tik į klubus neiname, nes negeriantiems ten tiesiog neįdomu. Pasirinkęs tokį gyvenimo būdą praradau daug draugų, bet tada ir paaiškėjo, kas buvo tikri draugai, o kas – tik sugėrovai.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Žurnalas „Žmonės" Nr. 50

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Naujausi straipsniai