Ieva Gervinskaitė vestuvių dieną nuometą iškeistų į lauko gėlių vainiką

Ieva Gervinskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Kristina Mažeikaitė
Publikuota: 2012-01-31 16:59
Antradienį dvare „Villa Mindoza“ sklandė vestuvinė nuotaika – čia Šv.Valentino dienai skirtos LNK laidos filmavime trimis žavingomis nuotakomis tapo „Mis Lietuva 2011“ laimėtoja Ieva Gervinskaitė ir „Pinup Girls“ merginos Ieva Ambrazaitė ir Viktorija Sutkutė.

Šventė draugams – ne vestuvių dieną

I.Gervinskaitė nusijuokė, kad pagal visus prietarus anksčiau nei prieš savo tuoktuves vestuvinę suknelę pasimatavusi ji turėtų dukart likti senmerge – mergina šį nuotakos rūbą pasimatuos ir rytoj vyksiančiame dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekcijos pristatyme.

Ieva tikino iki šiol rimtai apie savo vestuvių rūbą negalvojusi. „Jei gyvenime sutiksiu tokį žmogų, su kuriuo galėsiu eiti prie altoriaus, tai tada pamąstysiu...“ – šypsojosi ji.

„Mis Lietuva 2011“ patikino, kad jos vestuvinė suknelė turėtų būti paprasta, primenanti vasarinę suknelę ir galbūt pasiūta iš lino.

„Jei vestuvės vyktų vasarą, tai tada suknelė būtų trumpa. Jei įsivaizduočiau idealų variantą, tai  vietoj nuometo rinkčiausi lauko gėlių vainiką. Man pačiai taip būtų gražu“, – kalbėjo Ieva.

Paklausta, kokią įsivaizduotų savo vestuvių šventę, mergina atsakė, kad ji turėtų būti kukli, nedideliame – maždaug dešimties žmonių – rate.

„Kad neliktų nusivylę draugai ir giminės, tai kažkokį paminėjimą reikėtų surengti, bet ne pačią vestuvių dieną“, – pridūrė ji.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Idealios vestuvės – egzotiškoje saloje

„Pinup Girls“ narės Ieva Ambrazaitė ir Viktorija Sutkutė savo vestuves įsivaizduoja skirtingai. Ieva su mylimuoju, radijo stoties didžėjumi Rolandu Mackevičiumi norėtų susituokti egzotiškoje užsienio šalyje, o Viktorija norėtų didelės šventės Lietuvoje sau ir savo draugams.

„Pasišnekame su Rolandu, kad kai daug pinigų užsidirbsime, tada ir išvažiuosime tuoktis. Aš įsivaizduoju, kad per vestuves du žmonės – jaunikis ir nuotaka – turi išvažiuoti į užsienį, kad ir į salą, pavyzdžiui, Maldyvus ir visus pinigus, kuriuos Lietuvoje išleistų baliui, degtinei, baltai mišrainei ir cepelinams, skirtu tik sau, o ne giminėms ir kaimynams“, – patikino Ieva.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Aš – kaip tik atvirkščiai. Norėčiau padaryti šventę savo giminei ir šeimai, nes jie mane išleidžia už vyro ir vestuvės tampa atsisveikinimo švente. Aš savo vestuvėse norėčiau daug daug pamergių vienodomis, prabangesnės spalvos – lašišos ar turkio – suknelėmis“, – užsisvajojo šiuo metu širdies draugo neturinti Viktorija.

„Pinup Girls“ merginos sutaria tik dėl vieno – jų abiejų vestuvinės suknelės turėtų būti kuklios.

„Tikrai žinau, kad tai nebus ilga ir „tortiška“ suknelė, o mano, Ievos stiliaus suknelė. Ji turi būti iki kelių, elegantiška, nuometas irgi nedidelis, be jokio rūtų vainikėlio“, – teigė I.Ambrazaitė.

„Mano svajonių suknelė turėtų būti su atvira nugara, aptempta ties klubais, siaurėjanti į apačią ir besivelkanti žeme, baltos spalvos. Man labai patiko Juozo Statkevičiaus kurta suknelė, kurią Asta Valentaitė vilkėjo per savo vestuves. Ši suknelė būtų iš viena mano favoričių“, – prisipažino V.Sutkutė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai