Ieva Gervinskaitė TV eteryje taps Rolando Vilkončiaus partnere

Ieva Gervinskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-26 11:11
Penktadienį tituluota gražuolė Ieva Gervinskaitė taps tiesioginės LNK laidos vedėja.

Lietuvos valdžios pareigūnai buvo šokiruoti, kai vieną gražų rytą į jų kabineto duris pasibeldė šakėmis ginkluoti ūkininkai iš Suvalkijos.

„Mes, Leonardas Birutis ir Klemensas Daukšys, kandidatuojame į Europos Parlamentą“, – tėškė pareiškimą ant stalo vyriausiam rinkiminės komisijos pirmininkui Zenonui Vaigauskui.

Z.Vaigauskas apstulbęs priėmė jų pareiškimą, tačiau paaiškino, kad suvalkiečiams teks išsiaiškinti, koks iš tikrųjų darbas jų laukia Briuselyje.

Sužavėti didžiulėmis europarlamentarų algomis būsimi kandidatai leidosi į kelionę. Kalbino seimo narius, buvusius europarlamentarus ir eilinius žmones. Kai kurie pašnekovai absoliučiai nenutuokė, kad tai renginio „mES europa. Balsuokime ir kurkime Europą patys“ dalis.

Renginys skirtas artėjantiems Europos sąjungos Parlamento rinkimams. Linksmame renginyje dalyvaus Lietuvos žvaigždės: Evelina Sašenko, Vaidas Baumila, Katažina Nemycko, Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius, Česlovas Gabalis, „Studentės“, „Pop Ladies“, ir kiti atlikėjai, taip pat dainininkai iš užsienio: italas Roberto Meloni ir latvė Linda Leen.

Į vedėjų Rolando Vilkončiaus ir Ievos Gervinskaitės klausimus atsakinės Europos Parlamento nariai, Lietuvos politikai, garsūs politologai.

Žiūrovų laukia ir ypatinga staigmena – netikėtai scenoje pasirodys seksuali blondinė, kuri bandys diriguoti renginiui.

Renginys bus transliuojamas tiesiogiai per LNK birželio 28 d. 19.15 val. Renginys vyks LRT Didžiojoje studijoje. Įėjimas nemokamas.

Laidos stop kadras
Laidos stop kadras

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai