Ieva Daugirdaitė pirmąkart pozavo su sūnumi Majumi Mikutavičiumi: papuošė „Ikoną“

Ieva Daugirdaitė su sūnumi Majumi Mikutavičiumi / Žurnalo „Ikona“ viršelis
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-09-06 11:32
Netrukus pasirodysiantis naujas žurnalas „Ikona“ skaitytojams paruošė staigmeną. Rudeninio leidinio viršelį papuošė dizainerė Ieva Daugirdaitė, pirmąkart pozavusi beveik su 3 mėn. sūnumi Majumi Mikutavičiumi. Iki šiol berniuko tėvai – Ieva ir Marijonas Mikutavičius – viešumo vengė.

Žurnalo vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė, Žmonės.lt paklausta, kas lėmė tokį pasirinkimą, sakė: „Ieva visomis prasmėmis yra ikona. Ji žavinga, graži tiek vidumi, tiek išore. Ji gyvenimą kuria pati, dėl įkvėpimo ir saviraiškos, ne dėl šlovės, kuri neabejotinai ją aplankys dėl šių išvardytų priežasčių.“

Pasak Agnės, įkalbinti pozuoti Ievą su Majumi sunku nebuvo. „Pasinaudojau draugės statusu“, – juokėsi A.Jagelavičiūtė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Redaktorė įsitikinusi, kad neretai žinomus žmones prikalbinti pozuoti lengviau nei „mažas žvaigždes“. „Ar girdėjote, kad vaikus slėptų Angelina Jolie? Tikrosios žvaigždės juos parodo“, – sakė ji.

Iki šiol sūnaus viešumoje nerodžiusi Ieva, ką čia slėpti, įdomi ir skaitytojams. Tai buvo dar viena priežastis, dėl ko žurnalo redakcija nusprendė pakalbinti žinomą stilistę, M.Mikutavičiaus mylimąją ir jųdviejų sūnaus mamą.

„Ikona iš kitų moterų išsiskiria tuo, kad nemeluoja sau. Tai reiškia, kad mėgstame dirbti, mėgstame tobulėti, bet mėgstame ir šiek tiek paplepėti. Ši ikona koncentruota į vaikus, į grįžimą į darbus. Ieva – ideali, jie abu su sūnumi idealūs“, – Žmonės.lt kalbėjo A.Jagelavičiūtė.

Žmonės.lt primena, kad Ieva Daugirdaitė ir Marijonas Mikutavičius pirmagimio susilaukė šių metų birželio 10-ąją.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai