Ieva Daugirdaitė pataria: kaip sublizgėti per Naujuosius ir kokių stiliaus klaidų nedaryti?

Ieva Daugirdaitė / Lauros Jaraminaitės nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-12-23 10:05
„Vienos taisyklės, kaip derėtų apsirengti per Naujuosius metus, nėra. Kiekvienam ši šventė skirtingai reikšminga, tad ir jos sutikimas individualus“, – sako dizainerė Ieva Daugirdaitė ir dalijasi keliomis įžvalgomis apie Naujųjų įvaizdį.

Jeigu Naujuosius sutiksite ne namuose, derėtų rengtis puošniau. „Pavyzdžiui, moters įvaizdis: elegantiška suknelė, aukštakulniai ir juvelyrika, vyro – gerai glundantis kostiumas, marškiniai ir kaklaraištis ar peteliškė. Svarbu, kad poroje atėję žmonės derėtų šalia vienas kito ir atitiktų pasipuošimo lygį“, – pataria Ieva.

Blizgūs audiniai, kaip antai šilkas, aksomas ar satinas, visuomet atrodo prabangiai ir šventiškai, todėl pasirinkusios tokį drabužį tikrai nesuklysite.

„Naujųjų metų sutikimas – tai proga, kai galima vilkėti išskirtinai puošniai, kas galbūt netiktų per kitas šventes. Puikus pasirinkimas – blizganti, žaižaruojanti, spindinti apranga ar aksesuarai. Vertėtų vengti tamsių spalvų.“

Ieva Daugirdaitė / Lauros Jaraminaitės nuotr.
Ieva Daugirdaitė / Lauros Jaraminaitės nuotr.

Ieva atkreipia dėmesį į aksesuarų svarbą: „Jie dažnai pamirštami ir neapgalvojami. Pavyzdžiui, apsiaunami seni, netinkantys prie įvaizdžio bateliai. Toks mažas aksesuaras, tačiau jis kardinaliai viską pakeičia, kartais net neatitaisomai sugadina gražų drabužių derinį. Vyrams taip pat būtini aksesuarai. Švarko kišenę papuoškite fantazija ar bent jau segėkite laikrodį, apyrankę. Naujametinio įvaizdžio nemaišykite su kalėdine apranga – šiltus ir jaukius megztinius palikite kitoms progoms, Naujųjų sutiktuvėms jie netinka.“

Ieva pateikia įvaizdžių pavyzdžius jai ir jam: 

Naujametinis įvaizdis jai
Naujametinis įvaizdis jai
Naujametinis įvaizdis jam
Naujametinis įvaizdis jam

DAUGIAU ŠVENTINIŲ DERINIŲ IEŠKOKITE PREKYBOS CENTRUOSE „AKROPOLIS“

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai