Ieškoma, kas pakeis Igną Krupavičių TV eteryje, tarp kandidatų – Richardas Jonaitis

Ignas Krupavičius ir Richardas Jonaitis / LRT ir Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-15 11:54
Ignas Krupavičius netrukus papildys Lietuvos kariuomenės savanorių gretas, todėl LRT televizijos laida „Labas rytas, Lietuva“ ieško naujo vedėjo. Žmonės.lt žiniomis, realiausias kandidatas pakeisti Igną eteryje – žurnalistas Richardas Jonaitis.

Žinia apie I.Krupavičiaus sprendimą tapti Lietuvos kariuomenės savanoriu pasirodė rugpjūčio viduryje.

Iš televizijos eterio žurnalistas pasitrauks jau lapkritį, žiūrovams nepasirodys mažiausiai devynis mėnesius – tiek, kiek truks tarnyba. 

LRT televizija svarsto, kas rytinėje laidoje galėtų I.Krupavičių pakeisti. Vienas realiausių pretendentų – LRT žurnalistas R.Jonaitis. Tai Žmonės.lt patvirtino LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Paleckis.

„Taip, Richardas Jonaitis – vienas iš rimtų kandidatų. Bet ne vienintelis“, – Žmonės.lt sakė R.Paleckis.

Tai bus ne koks nematytas veidas, bet labiau šviežias ar bent jau nenusibodęs.

Konkurso kandidatui atrinkti nebus.

„Yra pas mus žmonių, iš kitų laidų, su kitokia patirtimi... Tai bus ne koks nematytas veidas, bet labiau šviežias ar bent jau nenusibodęs. Vienas iš mūsų tikslų yra atrasti mažiau matytų arba visai nematytų veidų. Bet, žinoma, svarbi ir patirtis, ir gebėjimai. Tai – bendri reikalavimai visiems“, – Žmonės.lt sakė R.Paleckis. 

R.Jonaitis puikiai pažįstamas radijo stoties „LRT Opus“ klausytojams – eteryje vedė ne vieną laidą, tarp jų ir „Paraštės“, kurioje skirtingus pašnekovus kalbino kartu su Beata Tiškevič.

Žurnalistas taip pat rengė reportažus televizijos laidoms, yra vedęs tiesiogines transliacijas. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Išklausys I.Krupavičiaus norus

Ar naujasis „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas šią poziciją užims tik I.Krupavičiaus tarnybos metu, ar ilgiau, kol kas taip pat nežinoma.

„Manau, tai priklausys nuo daugelio aplinkybių. Visų pirma, nuo mūsų ir Igno tolesnio susikalbėjimo dėl to, kas ką nori daryti. Manau, kai jis baigs tarnybą, būsime atviri pokalbiui. Tarnyba jokiu būdu nėra priežastis su Ignu atsisveikinti... Mes jo visada lauksime, nes jis puikiai atlieka savo darbą, jokių pretenzijų jam neturime“, – kalbėjo R.Paleckis. 

Jūsų nuomone, ar Richardas tinkamas kandidatas pakeisti Igną eteryje?

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai