Ieškantiems išskirtinumo – lietuvių sukurta avalynės kolekcija

„Batų namų“ avalynės kolekcija rudeniui ir žiemai
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dizainerio Žano Maslausko ir jo mokinės, dizainerės Gintarės Petreikytės vedami „Batų namai“ pristato naują rudens-žiemos rankų darbo batų kolekciją. Ši kolekcija yra kovo mėnesį pristatytos pavasario kolekcijos „Formos“ tęsinys. Kaip ir praeitoje kolekcijoje, taip ir šioje batuose dominuoja griežtos formos.

„Ši kolekcija „Batų namams“ yra jau šeštoji, bet šįkart ji mums labai ypatinga. Šie metai yra pirmieji kai per metus išleidome dvi kolekcijas: pavasario-vasaros ir rudens-žiemos.

Kolekcijos sukūrimas ir išleidimas reikalauja ne tik didelio kūrybinio darbo, kurį nuostabiai atliko Žanas su Gintare, bet ir daug piniginių lėšų, todėl išleisti dvi kolekcijas per metus mūsų mažai kūrybinei dirbtuvei yra tikrai didelis žingsnis į priekį. Noriu pasakyti didelį ačiū tiek mūsų kūrybinei tiek gamybos komandai. O didžiausia padėką noriu skirti mūsų klientams, kurie skatina mus tobulėti su kiekviena pagaminta batų pora“, – sakė „Batų Namų“ vadovas Benas Maslauskas.

„Batų namų“ avalynės kolekcija rudeniui ir žiemai

Su šia kolekcija jie nežada sustoti ir jau planuoja šiltajam sezonui skirtą kolekciją. „Be galo džiaugiamės šia nauja kolekcija, tačiau norime džiuginti savo klientus dažnomis naujienomis, tad planuojame kas dvi ar tris savaites pristatyti po vieną naują modelį“, – sakė dizainerė Gintarė Petreikytė

Tai yra ne vienintelė naujiena kurią šiemet pateiks „Batų Namai“. Pasak dizainerės Gintarės Petreikytės, ji su Žanu Maslausku jau kuria ne tik avalynės eskizus, bet ir rankines derančias prie jų kuriamų batų.

„Labai džiaugiuosi, kad mano idėjomis, mintimis ir svajonėmis tiki Gintarė, kuri labai greitai ir sėkmingai mokosi šio sunkaus amato. Jos ir Beno Maslausko dėka šie metai man yra ypatingi, nes sugebėjome tiek daug nuveikti“, – džiaugiasi dizaineris Žanas Maslauskas.

„Batų namų“ avalynės kolekcija rudeniui ir žiemai (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau