Įdomūs faktai apie H.Mirren: atsisakė viešnagės pas Elizabeth II, nenorėjo vaikų

Helen Mirren / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pasaulyje žinoma aktorė Helen Mirren puikiai pažįstama ir lietuviams – moteris čia yra ne kartą viešėjusi. Talentingą ir daugybę apdovanojimų pelniusią aktorę žiūrovai gali išvysti kitokiame amplua – fantastiniame filme visai šeimai „Spragtukas ir keturios karalystės“.

Į kino ekranus persikėlusi pasaka atskleis magišką pasaulį.

Filme pasakojama jaunosios Klaros istorija. Mergina svajoja apie vienintelį dalyką – specialų raktą, kuris padėtų atrakinti vieną dėžę. Kadangi merginai ją padovanojo velionė mama, minėtos dėžės paslaptis Klarai tampa netgi dar svarbesnė. Iš savo krikštatėvio mergina visai netikėtai gauna auksinio siūlo galą, kuris padėtų įveikti dėžės užraktą. Tačiau kai viskas, atrodo, klojasi kuo puikiausiai, o svajonės išsipildymas – pasiekiamas ranka, Klarai tenka dar vienas iššūkis.

Raktas pranyksta ir nuveda merginą į neįtikėtiną svajonių pasaulį bei tris karalystes, skambiais pavadinimais – Snaigių, Gėlių bei Saldainių žemes. Vis dėlto Klarai ir jos palydovui tenka apsilankyti ir ketvirtojoje karalystėje, kuri nė iš tolo neprimena pirmųjų. Šią karalystę valdo tironai, tačiau būtent čia slepiasi ir toks Klarai svarbus raktas… 

Filme, kuriame realybė persipina su pasaka, susitinka ir daugybė ryškiausių žvaigždžių, tokių, kaip Keira Knightley, Lietuvoje apsilankiusi Helen Mirren bei daugelis kitų.

Filmo „Spragtukas ir keturios karalystės“ epizodas

O kol iki filmo liko kelios akimirkos, pateikiame keletą įdomių faktų apie talentingąją H.Mirren:

  • Teatras aktorę sužavėjo dar tada, kai jai buvo vos 13 metų ir ji pamatė „Hamletą“. Vėliau ji teigė, kad būtent tinkamas teatro spektaklis geriausiai gali išmokyti Šekspyro. Anot aktorės, vaikai prieš skaitydami „Hamletą“, turėtų jį pamatyti. 
  • Būtent teatras moteriai padėjo pradėti karjerą, o dabar ji yra apdovanota tiek už savo vaidybą teatre, tiek filmuose, tiek ir televizijoje.
  • 2007 metais, gavusi karalienės Elizabeth II-osios pakvietimą apsilankyti jos rūmuose, aktorė atsisakė, nes neturėjo tam laiko. Ir visa tai – ne iš pasididžiavimo. Iš tiesų H.Mirren labai vertina karalienės draugystę, tačiau toks apsilankymas pas ją tuo metu nederėjo su jos filmavimo tvarkaraščiu Pietų Dakotoje.
  • Taip pat H.Mirren žinoma ir dėl savo pasisakymų, jog nenori vaikų ir niekuomet neištekės. Pastarąjį pažadą moteris vis dėlto sulaužė. Praleidusi 10 metų su mylimuoju Tayloru Hackfordu, H.Mirren galiausiai už jo ištekėjo.
  • H.Mirren nuo jaunystės buvo maištinga siela – moteris pasidarė nedidelę tatuiruotę šalia nykščio, nes tuo metu tai buvo itin drąsus žingsnis. Vis dėlto dabar, kai tatuiruotės tapo populiarios ir kone kiekvienas jas turi, jai tai taip nebepatrauklu.

Įspūdingas pasakų pasaulis ir nepakartojama Holivudo žvaigždžių vaidyba filme „Spragtukas ir keturios karalystės“ – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

Filmo „Spragtukas ir keturios karalystės“ epizodas
Lietuvoje svečiuojasi aktorė Helen Mirren: apsilankė ir pas Prezidentę (10 nuotr.)
+4
Helen Mirren (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau