Įdomiausi rudens papuošalai – tiesiai nuo garsiausių pasaulio podiumų

„Chloe“, „Prada“, „Alexander McQueen“ / Vida Press nuotr.
Autorius: Dalia Daškevičiūtė
Publikuota: 2016-09-03 10:45
Nors dar išgyvename paskutinį vasaros pasispardymą, akys jau krypsta naujojo sezono link. Pamažu ryškėja rudens garderobo kontūrai – aiškios tendencijos, spalvos, dydžiai ir formos. Apie aktualiausias drabužių tendencijas jau rašėme. Taigi šįkart – apie tai, ką gražaus iš papuošalų rudeniui bei žiemai siūlo garsiausi pasaulio mados namai.

Masyvūs vėriniai ir kiti aksesuarai

„Prada“ mados namai pasistengė – sukūrė neįtikėtinus masyvius aksesuarus, kabinamus ant kaklo, rankos ir ant diržo. Puošti didelėmis rožėmis, su prikabintomis mini piniginėmis ir dideliais raktais, kaip ir inkarais bei kitais motyvais, jie skirti savimi pasitikinčioms, stilingoms miesto damoms.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kaklo vėrinio pagrindo kaina – apie 680 eurų, ant jo kabinamų aksesuarų-pakabukų kainos prasideda nuo 210 eurų.

Emocingos sagės

Tai detalė, kurią tiek prie ekstravagantiškesnių, tiek prie klasikinių drabužių siūlo derinti „Chanel“ mados namai. Sukurtos dizainerio Karlo Lagerfeldo, ryškiaspalvės linksmos „Emoji“ sagės taip ir taikosi įsisegti ant atlapo. „Peace Sign“ – tai atviras pareiškimas, kad esate ramūs ir taikiai nusiteikę, o „Smiley Face“ valiūkiškai merkia akį visiems, kas į jus pažiūri.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Neapsigaukite – tokia, rodos, paprasta dervos sagė kainuoja daugiau nei 600 eurų.

#구엽다 #샤넬 #chanel #chanelemoji #chanelbrooch #fun #luv #inspiration #ootd

A photo posted by EILEEN 아일린 ???? (@eileenboohpark) on

Romantiški galvos papuošalai

Romantika ir blizgesys išgyvena didelį pakilimą – bent jau kalbant apie papuošalus, ypač – galvos. Nuo šiol madinga įspūdingas sages segti ne tik į drabužius, bet ir į plaukus. Ir ne po vieną. Inspiracijų toli ieškoti nereikia – pradedant masyviomis kristalinėmis „Alexander McQueen“ galvos sagėmis, baigiant „Dolce & Gabbana“ dueto šilkiniais kaspinais, nusėtais ne ką mažiau įspūdingais papuošalais, – jų rasite visur.

Nešiokite prie futuristinės arba romantiškos suknelės (ir masyvesnių batų įvaizdžiui paaštrinti) arba prie baikeriško odinio švarko. Drąsesnės dar gali priderinti ilgus blizgius auskarus.

Jei esate „šarka“, dabar – jūsų metas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šilkinė skarelė

Ji bus tokia madinga, kad praktiškai nuodėmė tokios rudenį neryšėti – tinka rišti tiek ant kaklo, tiek ant rankos. Plonytė, šilkinė ir ilga, kad keliskart apsivyniotų aplink kaklą, o prireikus būtų galima apsukti kartą aplink kaklą, vieną galą palikti laisvą, o kitą nerūpestingai persimesti per petį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Chloe“ siūlo vienspalves, šiek tiek trumpesnes ir platesnes, kurios ne tik papuošia, bet ir atlieka apsauginę – kaklo šildymo ir gerklės nuo perpūtimo saugojimo – funkciją, o „Roberto Cavalli“ variantas – marga skarelė kaip kaklo papuošalas. Būtent todėl ir priskiriame šilkines skareles papuošalų kategorijai.

Nors gražiausiai atrodo derinant su „V“ formos iškirpte, skarelę galima ryšėti nors ir prie sportinio stiliaus bluzono apvaliu kaklu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai