Idėjų rinkinys Joninių kepiniams ant laužo

Kepame ant laužo / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-21 17:00
Joninės – tai metas, kai visi traukia į gamtą, kuria laužus ar kepsnines. Apie kepinius gamtoje turime paruošę įvairių straipsnių. Kad negaištumėte laiko klajodami po portalą, jūsų patogumui visą straipsnių rinkinį pateikiame vienoje vietoje.

Pirmiausia norime priminti, kad šašlykai – tikrai ne vienintelis galimas kepinys ant laužo. Į šį procesą galima pažvelgti kūrybingai. Išmėginti kažką naujo. Kepti ant grotelių ar iešmo galima pačius įvairiausius dalykus, netgi desertus ar pasiruošti puikų naminį mėsainį.

REKOMENDUOJAME!

{recipe|2963}{recipe|416}{recipe|2779}

Daugiau receptų bei informacijos straipsniuose:

KOKIOS JONINĖS BE ŠAŠLYKO

4 TAISYKLĖS, KAIP IŠKEPTI GERĄ KEPSNĮ ANT GROTELIŲ

KEPAME ANT GROTELIŲ: 7 GARDŪS LAUKO KEPSNIŲ RECEPTAI

KAIP IŠKEPTI PUIKŲ NAMINĮ MĖSAINĮ


Netgi tuos pačius šašlykus galite kitaip užmarinuoti. Naujas skonis – nauji įspūdžiai. Juolab kad įvairiausių įdomių marinatų yra begalė. Žinoma, tikri šašlykų žinovai tai vertina gana prieštaringai. Kai kurie netgi sako, kad visokie pikantiški marinatai – tai tik mėsos gadinimas. Na, bet nuomonės lieka nuomonėmis. Jei jums nesvetima eksperimentuotojos dvasia, jei mėgstate išbandyti naujus skonius, kodėlgi ne? Nėra jokių nepajudinamų ir amžinų dėsnių, kaip marinuoti šašlyką.

REKOMENDUOJAME!

{recipe|586}

Daugiau marinatų straipsnyje 6 BŪDAI, KAIP UŽMARINUOTI ŠAŠLYKĄ


Tiems, kurie nevalgo mėsos arba ieško naujų skonių, siūlome paragauti šį tą vegeratiško. Beje, vegetariški kepiniai ant laužo puikiai tiks ir mėsavalgiams – prie mėsos kaip garnyras… Ant laužo skrudintos daržovės su dūmo kvapu – nuostabiai skanu.

REKOMENDUOJAME!

{recipe|596}

Daugiau vegetariškų idėjų straipsnyje: ŠAŠLYKŲ PUOTA LIEKNĖJANTIEMS IR VEGETARAMS


Išsiruošėte į gamtą be jokių kepsninių? Nuostabiausia ir natūraliausia pasaulyje virykle gali tapti  laužas. Nepatikėsite, kiek jame galima pasigaminti visokiausių skanėstų! Tereikia paplanuoti iš anksto ir įsimesti į krepšį reikiamų produktų.

REKOMENDUOJAME!

{recipe|3142}

Daugiau laužo kepinių idėjų straipsnyje KEPAME ANT LAUŽO!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai