Įdegis be saulės: kaip naudoti savaiminio įdegio priemones

Savaiminio įdegio kremas / „Shutterstock“ nuotr.
Savaiminio įdegio kremas / „Shutterstock“ nuotr.
2015-05-24 09:00
AA

Pavasaris jau baigiasi, vasara ne už kalnų, tačiau saulėtas dienas galime suskaičiuoti ant rankų pirštų. Laimė, yra būdų, kaip džiaugtis vasarišku įdegiu ir be saulės vonių.

Tenka pripažinti, kad naudojant savaiminio įdegio priemones tolygiai įdegti yra daug sudėtingiau nei vartantis pliaže ant smėliuko. Tačiau, jei pasiryžote, pateikiame keletą patarimų, kaip įdegti kuo natūraliau.

Taip pat skaitykite: Savaiminio įdegio priemonės: kuo skiriasi kremas nuo losjono?

  • Rūpestingai nušveiskite ir depiliuokite odą. Tai padaryti reikia likus 12–24 valandoms iki savaiminio įdegio priemonės naudojimo.
  • Prieš rudindama sausesnes kūno vietas (kelius, alkūnes, kulnus), sudrėkinkite jas pieneliu ar kremu ir tik tada naudokite savaiminio įdegio produktą.
  • Jei turite senų randų ar odos defektų, pigmentinių dėmelių, baigusi teptis ar purkštis savaiminio įdegio priemone, perbraukite juos drėgnais ausų krapštukais. Šitaip išvengsite ryškesnių rudų dėmių.
  • Kad veidas atrodytų natūraliai įdegęs, pirmiausia priemone tepkite skruostikaulius akių kampučių link, tada kaktą, nosį, smakrą.
  • Sunkiausia yra tinkamai nurudinti nugarą. Jei neturite pagalbininko, pabandykite tai atlikti dviem būdais. Iš pradžių sukamaisiais judesiais ištepkite abi mentes (pirmiau ranka siekiant nugaros per petį, paskui pro pažastį). Tuomet priemonės įspauskite ant abiejų delnų ir įtrinkite nugaros vidurį ir strėnas. Arba naudokite purškiamą savaiminio įdegio priemonę. Papurkškite jos į viršų ir greitai pakiškite nugarą po dulksna. Pakartokite kelis kartus.
  • Išvengsite dėmių ant pirštų, jei tepdama priemonę (procedūra turi vykti kruopščiai ir atsargiai) kelis kartus nusiplausite rankas.
  • Nepamirškite patepti ir ausų, paausių, tarpupirščių, pažastų.
  • Jei naudojate produktą, kuris parudina ne iš karto, bet per kelias valandas, visą tą laiką, kuris nurodytas instrukcijoje, nesimaudykite, aktyviai nejudėkite, kad nesuprakaituotumėte.

Plačiau apie tai, kokių yra įdegio priemonių, kaip jas išsirinkti ir naudoti, skaitykite 21-ajame savaitraščio „Ji“ numeryje!

Žurnalo „Ji“ viršelis (21 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.