Įdegio maniakė Patricia Krentcil ketina kraustytis į Didžiąją Britaniją, nes JAV jai uždrausta degintis soliariumuose

Patricia Krentcil / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-26 12:48
Amerikietė Patricia Krentcil, kuri yra priklausoma nuo soliariumų ir vadinama pirmąją pasaulio „tanoreksike“, neketina taikstytis su JAV įstatymais ir kraustosi į Didžiąją Britaniją.

Naujajame Džersyje gyvenanti Patricia yra priklausoma nuo dirbtinio įdegio ir į žiniasklaidos akiratį pateko dėl to, kad leido savo 5-metei dukrai naudotis soliariumu. Moteriai šiuo metu yra uždrausta apsilankyti visuose valstijos soliariumuose, todėl ji ketina pradėti naują gyvenimą Europoje.

„Niekas negali suteikti tokios odos spalvos, kurią duoda apsilankymai soliariume. Po to, kai man buvo uždrausta apsilankyti salonuose, aš naudoju savaiminio įdegio kremus namuose. Negaliu sau leisti mėgautis saulės voniomis sode, nes Naujajame Džersyje yra per daug šalta“, – savo širdį amerikietė liejo Thesun.co.uk žurnalistams.

„Turiu palikti šią vietą ir atgauti laisvę bei gyventi gyvenimą taip, kaip to noriu aš. Man nėra jokios prasmės likti čia. Dievinu Londoną ir tikiu, kad mano šeima suras laimę šiame mieste ir mes vėl visi būsime laimingi“, – su ašaromis akyse kalbėjo moteris.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Patricia prisipažino, kad jos priklausomybė dirbtiniam įdegiui sukėlė daug nemalonumų šeimoje: jos vyrui ir vaikams yra gėda būti pamatytiems su ja. Tačiau ji neketina atsikratyti savo priklausomybės.

„Net negaliu prisiminti, kada man gyvenime yra tekę būti išblyškusiai. Įdegis man visada siejosi su grožiu. Aš praleisdavau valandų valandas paplūdimyje arba sode. Kuo labiau rudau, tuo gražesnė sau buvau“, – prisiminė P.Krentcil.

Amerikietė lankosi soliariumuose jau 12 metų. „Buvau nustebusi, nes reikėdavo vos kelių minučių, o rezultatai buvo tokie, lyg būčiau gulėjusi prieš saulę visą dieną. Nuėjau į soliariumą ir „užsikabliavau“. Vieni žmonės mėgsta išgerti, kiti svaiginasi narkotikais ar itin mėgsta maistą, tačiau mano priklausomybė – dirbtinis įdegis“, – atviravo moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai