Idealiam pilvo presui – 3 veiksmingi pratimai

Trenerė Giedrė Bernotaitė / „Youtube“ stopkadras
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Nors rudenį motyvacija sportuoti ir atrodyti pasitempus daug kam gerokai susilpnėja, iš visos širdies kviečiame nepasiduoti šaltojo sezono apatijai. Sportas – puikus būdas pagerinti nuotaiką ir jaustis nuostabiai. Be to, jei visus metus nuoširdžiai treniruosite savo kūną, pavasarį, kai visos karštligiškai puls į sporto klubus dailinti figūros prieš bikinių sezoną, jūs jau galėsite džiaugtis puikiais rezultatais. Taigi mes už sportą ištisus metus. Prisidėkite – nesigailėsite!

Plokščias ir stangrus pilvukas – kiekvienos moters siekiamybė. Tačiau tam, kad tokį turėtume, reikia ne tik pakoreguoti savo mitybą, bet ir pajudėti. Šiandien sporto klubų tinklo „Impuls“ trenerė Giedrė Bernotaitė pademonstruos tris itin veiksmingus  pratimus pilvo raumenims stiprinti ir dailinti.

„Kad galėtumėte džiaugtis puikiais rezultatais, pratimus rekomenduočiau atlikti  tris kartus per savaitę, tris serijas po 10–15 pakartojimų, ir svarbiausia – nepersistenkite“, – pataria specialistė.

Pristatome videotreniruotę, sukurtą specialiai jums!

Daugiau trenerės Giedrės siūlomų pratimų kitoms kūno dalims lavinti žiūrėkite (ir, aišku, nepatingėkite išbandyti!) videotreniruotėje PRATIMAI FIGŪRAI DAILINTI.

Skaitykite daugiau