Į žinomą muzikinį šou nepatekusi dalyvė: „Mane išvarė, nes neatitinku išvaizdos standartų“

Emilija Goglytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-02 10:13
Populiariausiame sekmadienio šou Lietuvoje, LNK muzikiniame antrininkų superšou „Mes vieno kraujo“ pasirodysianti Emilija Goglytė atvira – tai ne pirmas jos mėginimas patekti į televiziją, tačiau iš kito žinomo projekto atrankų ją išvarė dėl to, kad, jos žodžiai tariant, neatitiko išvaizdos standartų.

„Man sakė, kad turiu išsiskirti savo išvaizda ir nebūti kaip visa minia. Tuo metu man buvo 17 metų, tokį komentarą išgirsti buvo be galo skaudu. Man buvo šokas – kaip galima taip pasakyti žmogui? Juk galėjo švelniau: atsiprašom, netinkat... Jie pasirinko pasakyti tiesiai šviesiai“, – nemalonią patirtį prisimena Emilija.

Emilija pasakojo, kad po griežto jos išvaizdos vertinimo nuo vaikystės dainuojanti mergina net svarstė nebesieti savo gyvenimo su muzika. „Maniau, kad viskas – nieko nebenoriu. Mąsčiau ne apie išvaizdos pakeitimą, bet apie dainavimo metimą. Vėliau supratau, kad kas iš to – pasiduodama nieko nepasieksiu. Dabar planuoju stoti į muzikos technologijų ar muzikologijos specialybę, todėl muzikos tikrai neapleisiu“, – pasakojo dvyliktoje klasėje besimokanti atlikėja.

Emilija Goglytė
Emilija Goglytė

Šiemet E. Gogolytė nusprendė savo jėgas išmėginti antrininkų superšou. „Ta patirtis, kad ir kokia nemaloni, mane sustiprino. Noriu lipti į sceną, parodyti, ką galiu, ir sulaukti įvertinimo ne dėl išvaizdos, bet dėl dainavimo. Nebebijau jokių komentarų – jei komentuoja, reiškia, domisi, jei domisi – rūpiu. Tam žmogui, kuris prieš metus sukritikavo mano išvaizdą, noriu pasakyti, kad aš dar parodysiu, ką galiu“, – optimizmo nestokojo mergina.

Muzikinis antrininkų superšou „Mes vieno kraujo“ jau sekmadienį 19.30 val. per LNK.

Žmonės.lt

Temos:

Muzika Aktualu

Naujausi straipsniai