I.Zasimauskaitės vidinis grožis šildė vėjuotą fotosesijos žurnalui „Žmonės“ dieną

Ieva Zasimauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šią savaitę žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė. Iš pažiūros Ieva pramogų pasauliui atrodo net kiek per trapi, tačiau tas pirmas įspūdis – nebūtinai teisingas. Ir Europa išgirdo, įvertino begalinį Ievos nuoširdumą bei vidinę stiprybę.

Susitikusi su Ieva žurnalo „Žmonės“ žurnalistė Remigija Paulikaitė apsikabino lyg seniai nesimačiusios bičiulės. Ir be jokių apšilimo, mandagumo klausimų pasikalbėjo apie tai, kuo ji gyvena ne tik šią akimirką, kai Europą drebina „Eurovizija“.

Nes konkursas trunka kelias dienas, o gyvenimas tęsiasi! Todėl Ieva ir ten nori išlikti savimi. Ji neavi aukštakulnių, nes tada tektų galvoti ne apie tai, ką dainuoja, o apie tai, kad nepaslystų scenoje.

Ievos natūralumas, siekis išlikti savimi neliko nepastebėtas ir žurnalo stilistų bei fotografų komandos – jie svarstė, kur tą ilgais plaukais plevenančią romantišką būtybę būtų galima įamžinti. Fotografei Redai Mickevičiūtei kilo mintis dainininkę pakviesti į ūkį, kur ganosi lamos, bėgioja stručiai. Ievai ir jos vyrui Mariui idėja patiko. Nors diena pasitaikė vėjuota ir šalta, pozavo plonyčiais drabužiais ir juokėsi.

„Ieva – toks mielas žmogus!“ – džiaugėsi fotografė, kad sudėtingomis sąlygomis pavyko įamžinti nuostabių kadrų. Tiesa, ne taip draugiškai buvo nusiteikę lamos ir stručiai – juos privilioti į kadrą buvo beveik neįmanoma misija.

Skaitykite daugiau