I. Zasimauskaitė patvirtino skyrybas su M. Kiltinavičiumi: „Gal vieną dieną apsikabinsime kaip draugai“

Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius/ Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-12 14:00
Jau kuri laiką viešojoje erdvėje buvo kalbama, kad Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius išgyvena santykių krizę, tačiau naujienos iki šiol oficialiai pora nebuvo patvirtinusi.

Naujausiame interviu žurnale „Ji“ dainininkė pirmą kartą viešai pasakė, kad su sutuoktiniu santykiuose padėjo tašką.

„Marius – nuostabus žmogus, gal vieną dieną apsikabinsime kaip draugai. Po devynerių bendro gyvenimo metų tai nebuvo lengva abiem. Niekam nelinkiu skyrybų, nes santuoka, šeima man – didelės vertybės. Šiam žingsniui ryžausi tik išbandžiusi visas įmanomas galimybes likti kartu.

Mėginome ne vieną sykį, bet mūsų atveju tiesiog nepavyko. Nepateisinu spontaniškų poelgių, kai poros dėl menkniekių susipyksta ir jau trenkia durimis. Tik tuomet, kai supranti, jog kitas žmogus bus laimingesnis gyvendamas atskirai (esame labai skirtingos asmenybės), nelieka nieko kita kaip uždaryti tas duris“, – žurnalui „Ji“ kalbėjo dainininkė I. Zasimauskaitė.

Žurnalo „Ji“ viršelis
Žurnalo „Ji“ viršelis

Ieva ir Marius žiedus sumainė 2016-ųjų balandį. Anksčiau kalbėdama su Žmonės.lt dainininkė pasakojo, kad jųdviejų su Mariumi meilė laikui bėgant vis keičiasi: „Sako, kad meilė turi 7 ar 8 pakopas. Pirmoji – aistra ir įsimylėjimas, o toliau prasideda pripratimas, trūkumų matymas ir tik paskutinė pakopa yra meilė.

Tai reiškia, kad dauguma iš tikrųjų nemyli, nes juk pastoviai matome kitų žmonių trūkumus, ypač pas savo vyrus ir vaikinus – „kokie jie rupūžės, nemoka išvalyti veidrodžio, nuolat jį aptaško, numeta kojines, lovos nepakloja, negali indų išsiplauti!“.

Visą interviu su Ieva Zasimauskaite skaitykite šios savaitės žurnale „Ji“. 

Naujausi straipsniai