Į Vilnių sugrįžo melomanų liaupsinami „Go_A“: publiką užbūrė savo energija

„Go_A“ koncertas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS foto
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-11-19 21:28
Lapkričio 19 dieną Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje vyko lietuvių pamiltos grupės „Go_A“ koncertas. Antrą kartą Lietuvoje apsilankę ukrainiečiai energijos tikrai nestokojo.

„Go_A“ muzikinis kelias prasidėjo dar 2012 metais, tačiau jų populiarumas tarptautinėje scenoje į viršų šovė po šiemet vykusio „Eurovizijos“ dainų konkurso. Unikaliu elektro folko muzikos stiliumi išsiskirianti grupė su daina „Shum“ šių metų „Eurovizijoje“ užėmė penktąją vietą, o pagal žiūrovų balsus liko antri. Primename, kad Lietuva grupei „Go_A“ skyrė maksimalų įmanomą taškų kiekį – Ukraina po 12 balų gavo tiek iš mūsų šalies komisijos, tiek iš televizijos žiūrovų.

Vasarą grupė „Go_A“ atsidėkojo Lietuvai savo pirmąjį užsienio koncertą po „Eurovizijos“ surengdami Vilniuje, kuriame šėlo keli tūkstančiai Vingio parke susirinkusių melomanų. Po nuostabaus pasirodymo grupė sulaukė daugybės prašymų grįžti į Lietuvą, kuriems ukrainiečiai tiesiog negalėjo atsispirti. Trankus „Go_A“ koncertas darkart sudrebino Vilnių.

„Go_A“ koncertas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS foto
„Go_A“ koncertas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS foto
„Go_A“ koncertas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS foto
„Go_A“ koncertas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS foto

„Lietuva buvo pirmoji užsienio šalis, kurią aplankėme po „Eurovizijos“, todėl tai buvo nepamirštama patirtis. Prisimenu, kaip grįžome į viešbutį po repeticijos ir lauke išvydome didžiulę minią mūsų laukiančių žmonių. Negalėjome patikėti savo akimis!“, – prisimena antrą kartą Lietuvoje viešinti „Go_A“ grupės vokalistė Kateryna Pavlenko.

Antrąjį kartą Lietuvoje viešinti „Go_A“ šįkart atliko ne tik jau gerbėjų pamiltas dainas, bet ir padovanojo keletą naujų kūrinių.

„Lietuva mums labai patiko, o lietuviai – nuostabūs žmonės, todėl su mielu noru čia grįšime vėl ir vėl“, – simpatijų Lietuvai neslepia K.Pavlenko.

Fotogalerija:

Už „Eurovizijos“ dainos slypi ašaros

Grupės daina „Shum“ įvairių šalių (tarp jų – ir Lietuvoje) grojamiausių kūrinių penketuke laikėsi dar mėnesį po „Eurovizijos“, o pats „Go_A“ pasirodymas laimėjo „Vision Music Awards“ apdovanojimus už „Įsimintiniausią inscenizaciją“ bei „Geriausią scenos butaforiją“. Visgi, kaip teigia K.Pavlenko, šios hitu tapusios dainos gimimas nebuvo lengvas.

„Myliu dainą „Shum“, ypač jos pirmąją versiją. Muzikantui kūrinys dažniausiai reiškia daugiau negu klausytojui. Man tai yra visos emocijos ir darbas, kuris lieka „už kadro“ tiek kuriant, tiek atliekant kūrinį. Antroji „Shum“ versija, kurią atlikome „Eurovizijoje“, gimė, kai buvau visiškai „ant ribos“, – teigia K.Pavlenko.

„Prisimenu, kaip verkiau ant įrašų studijos grindų, nes jaučiau, kad niekaip nerandame būdo perteikti to pabudimo jausmo, noro keistis į gerą ir atgimti, apie ką ir yra ši daina. Daug man asmeniškai svarbių kūrinių gimė sunkiais mano gyvenimo momentais“, – atvirauja Kateryna.

Šiandien K.Pavlenko jaučiasi laiminga – džiaugiasi „Go_A“ sėkme, gali sau leisti dalykus, apie kuriuos vaikystėje negalėjo nė pasvajoti. Nors sudėtingas gyvenimo laikotarpis – jau praeityje, Katerynos istorija, jos charakterio stiprybė ir atsidavimas savo amatui visada išliks didžiuliu pavyzdžiu kitiems.

„Go_A“ daina „Shum“:

Naujausi straipsniai