Į Vilnių su žmona atvykęs Jamesas Bluntas rodė nepasitenkinimą fotografų dėmesiu

Jamesas Bluntas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-06 09:08
Pirmadienio rytą į Vilnių atskrido Jamesas Bluntas, vakare sostinės „Siemens“ arenoje rengiantis koncertą. Vilniaus oro uoste lėktuvas, kuriuo atvyko britų muzikos žvaigždė ir jį lydinti komanda, nusileido apie 9 val. ryto. Jamesas Bluntas atvyko iš Minsko, kur koncertavo išvakarėse.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Kartu su atlikėju atskrido ir jo žmona Sofia Wellesley – pora susituokė rugsėjo pradžioje.

Poilsio trūkumas ir ankstyvas skrydis akivaizdžiai atsispindėjo Jameso Blunto komandos veiduose: jokių šypsenų, vietoj pasisveikinimo – necenzūriniai žodžiai. Kai kurie vyrukai oro uoste net nebandė slėpti susierzinimo, sulaukę rytinio dėmesio. Vienas iš muzikanto kolegų praeidamas pro fotografą tyčia jį pastūmė lagaminu.

Skubiai sulipę į jiems skirtą transportą, svečiai iš Didžiosios Britanijos buvo nuvežti į viešbutį Vilniaus senamiestyje.

Atvykęs iš oro uosto į miestą, išlipęs iš automobilio ir eidamas į viešbutį J.Bluntas veidą nuo fotografų slėpė prisidengdamas lagaminu.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Moterų numylėtinis Jamesas Bluntas Lietuvoje jau nebe naujokas. Tai trečiasis jo vizitas šalyje. Pirmą kartą šalies publikai jis koncertavo 2009 metais. Tuomet į sausakimšą „Siemens“ areną pasiklausyti populiaraus atlikėjo vos tilpo visi norintys.

Šiltą sutikimą įvertinęs Jamesas savo pasirodymą Vilniuje įvardijo kaip vieną geriausių savo karjeroje ir po poros metų jis nusprendė grįžti į Lietuvą dar kartą. Tiesa, nebe į sostinę – 2011 metų rudenį jis pasirinko koncertuoti Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Trečiasis atlikėjo apsilankymas Lietuvoje – pasaulinio turo „Moon Landing“ dalis. Koncerte jis ketina pristatyti 2013 metų pabaigoje tokiu pat pavadinimu išleistą albumą.

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai