Į Vilnių grįžusi „Mis Visata“ dalyvė Patricija Belousova oro uoste atsidūrė tėvų glėbyje

Patricija Belousova / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Majamyje vykusiame grožio konkurse „Mis Visata“ Lietuvai atstovavusi Patricija Belousova (19) grįžo į Vilnių. Iš JAV gražuolė grįžo per Vokietiją, jos lėktuvas iš Frankfurto Vilniaus oro uoste nusileido trečiadienio popietę.

Patricija Belousova / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Vilniaus oro uoste P.Belousovą pasitiko išsiilgę tėvai. Jie dukrą apipylė gėlėmis ir bučiniais. Pati gražuolė neslėpė jaudulio, taip pat ir nuovargio – juk kelionė per Atlantą užtruko. „Esu labai pavargusi. Namo labai norėjau grįžti – labai jų pasiilgau“, – Žmonės.lt sakė P.Belousova.

Konkurse „Mis Lietuva 2014“ pirmąja vicemis tapusi P.Belousova sekmadienį Majamyje vykusiame grožio konkurse „Mis Visata“ didelių laurų nenuskynė: į pusfinalį iš 88 merginų pateko tik 15, tarp jų Lietuvos atstovės nebuvo.

„Aišku, rezultatais nesu patenkinta, tačiau esu sportininkė – moku ir laimėti, ir pralaimėti“, – tikino Patricija. Anot jos, Lietuvos atstovei tokiuose konkursuose paprasčiausiai nuolat trūksta pagalbos: „Viską turėjau daryti pati. Ačiū Dievui, atsirado žmonių, kurie man padėjo.“ 

„Mis Visata“ Lietuvai atstovavusi Patricija Belousova grįžo į Vilnių (13 nuotr.)
+7

Šįkart „Mis Visata“ buvo išrinkta Paulina Vega (22) iš Kolumbijos. Verslo administravimą studijuojanti nugalėtoja yra garsaus tenoro Gastono Vegos anūkė, o jos močiutė Elvira Susana Castillo Gomez 1953-iaisiais taip pat buvo tapusi Kolumbijos grožio karaliene.

Anot P.Belousovos, tokią konkurso baigtį buvo galima nuspėti. „Kiek žinau, laimėjimui ji ruošėsi visus metus. Buvo gerai paruošta... Vos atvažiavusios žinojome, kas laimės. Nežinau... Šalis, pinigai... Visa tai padėjo pasiekti tą rezultatą“, – svarsto Patricija.

Žmonės.lt atkreipus dėmesį, kad karūnuojant gražuolę lietuvė stovėjo greta ir pateko į fotografų objektyvą, P.Belousova paaiškino paprastai: „Ten daug kas sakė, kad esu neįvertintas grožis. Mane pastebėjo, bet neįvertino.“

Didelį palaikymą ji jautė ir iš gerbėjų: jie nuolat rašė merginai internetu – gyrė jos grožį, linkėjo sėkmės.

Patricija Belousova / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Konkurso metu P.Belousova išties neliko nepastebėta. Didelio susidomėjimo sulaukė jos pristatytas nacionalinis kostiumas: lietuvė pasipuošė išskirtine dizainerės Eglės Modzeliauskienės kurta suknele, kuri jai padėjo įkūnyti undinę Jūratę iš garsiosios legendos apie Jūratę ir Kastytį.

Patricija Belousova / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Tokią neįprastą aprangą gražuolė aiškino taip: „Jūratė gyveno pilyje Baltijos jūros dugne. Ji įsimylėjo Kastytį, kuris gyveno sausumoje. Judviejų meilė buvo labai didelė, tačiau dievai tam nepritarė – įpykę sunaikino pilį. Jos gintaro gabaliukus ir kriaukles galima rasti jūros pakrantėje ir ant šios suknelės.“

Finalinę P.Belousovos suknelę kūrė dizaineris Liutauras Salasevičius. 

Patricija Belousova / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Nors lietuvė „Mis Visatos“ konkurse ir netriumfavo, nosies nenukabino ir iškart suskubo padėkoti visiems, kurie ją palaikė ir tikėjo merginos sėkme. O paklausta, ar teko konkurso metu pralieti ašarą, sakė, kad tik kartą – prieš prisistatant, prieš ištariant savo ir Lietuvos vardus. 

Konkurse įgytą patirtį ji laiko labai vertinga, o paklausta, ar darsyk dalyvautų tokiame šou, pasvarsčiusi atsakė: „Taip, man patiko, tikrai!“ Patricijos teigimu, konkurse ji įgijo daugiau pasitikėjimo savimi, tapo drąsesnė, o tai ateityje tikrai pasitarnaus. „Tokiuose konkursuose reikia dalyvauti, nes galima įgyti vertingų pažinčių“, – tikino ji.

Grįžusi namo P.Belousova visų pirma nori pailsėti, o tada jau pasidalinti įspūdžiais su artimaisiais.

Patricija Belousova / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau