Į Vilnių atvykęs „Eurovizijos“ nugalėtojas Mansas Zelmerlowas oro uoste mokėsi kalbėti lietuviškai

Penktadienio rytą Vilniaus oro uoste nusileido švedų žvaigždės Manso Zelmerlowo lėktuvas. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienio rytą į Vilnių atskrido Švedijos žvaigždė Mansas Zelmerlowas. „Eurovizijos“ nugalėtojas penktadienio vakarą koncertuos festivalyje „Granatos Live“ Rumšiškėse.

Mansas Zelmerlowas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Lėktuvas, atskraidinęs Mansą Zelmerlową, oro uoste nusileido apie 10 valandą. Švedas, pasaulyje išgarsėjęs gegužę, kai su daina „Heroes“ laimėjo „Euroviziją“, į Vilnių atskrido reisu iš Rygos.

Garsenybė į sostinę atskrido ne vienas – su visa scenoje jam pritarsiančia muzikantų grupe. „Skrydžiai buvo sklandūs, abu praėjo gerai. Deja, reikėjo labai anksti keltis – nedaug miegojau“, – Žmonės.lt sakė Mansas Zelmerlowas. 

„Eurovizijos“ nugalėtojas Mansas Zelmerlowas atskrido į Vilnių (15 nuotr.)
+9

Prieš skrydį į Vilnių savo „Facebook“ paskyroje jis publikavo asmenukę. „Stovėjau lifte, pasidariau piktą asmenukę. Buvau kiek piktas, nes neišsimiegojau – miegojau gal tris valandas... Bet pailsėsiu – vakare nusnūsiu“, – Žmonės.lt tikino.

#shootme #04.30

Posted by Måns Zelmerlöw on Thursday, July 30, 2015

Lietuvoje jis lankosi pirmąsyk, tačiau daug nuveikti nespės: „Nežinau, kas suplanuota. Žinau tik tiek, kad dalinsiu nemažai interviu, kad koncertuoju vakare, apie vidurnaktį. Visgi tikiuosi ką nors pamatyti.“

Mansas Zelmerlowas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Apie Lietuvą žino nedaug. „Kalbėjausi su Vaidu per „Euroviziją“, tačiau apie Lietuvą jis man daug nepasakojo. Nieko, dabar pats patirsiu, – šypsojosi. – Man rodos, „Eurovizijoje“ Lietuva man davė visus 12 balų? Ai taip, juos atidavėte Latvijai – aš gavau 10… Bet tai irgi gerai! Noriu sužinoti apie šalį, išmokti pasakyti kelis lietuviškus žodžius. Kaip pasakyti „Labas vakaras, „Granatos Live“, kaip sekasi?“ Gerai, tikriausiai teks tai užsirašyti... “

Sostinėje garsenybė daug laiko nepraleido: išlipę iš lėktuvo muzikantai susikrovė daiktus į du autobusiukus ir  išvažiavo į viešbutį Vilniuje, vėliau vyks Rumšiškių link. Čia prieš koncertą laukia trumpa repeticija.

Mansas Zelmerlowas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Festivalyje „Granatos Live“ Mansas Zelmerlowas pasirodys vidurnaktį – taps pagrindine pirmosios festivalio dienos žvaigžde. „Bus labai linksma. Grosime visą valandą. Netrūks energijos, man padės mano grupė. Manau, jums patiks – bus tikrai šaunu“, – pažadėjo.

Gerbėjams pristatys birželį išleistą savo albumą „Perfectly Damaged“. Birželio 5-ąją dienos šviesą išvydęs įrašas – šeštas talentingojo švedo sąskaitoje. 

Po koncerto Rumšiškėse Mansas Zelmerlowas grįš į Vilnių – liks nakvoti čia užsakytame viešbučio kambaryje. Šeštadienį vėl skleis sparnus – tęs koncertų Europoje turą. 

Mansas Zelmerlowas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

 

Skaitykite daugiau