Į Vilnių atvykę „Cirque du Soleil“ artistai pirmąjį šou surengė tiesiog gatvėje

„Cirque du Soleil“ atvyko į Vilnių / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-18 13:43
Trečiadienio rytą į Vilnių atvykusi garsiausio pasaulyje šou „Cirque du Soleil“ trupė „Quidam“ nieko nelaukdami patraukė į Vilniaus gatves. Garsiosios trupės nariai skubėjo susipažinti su miestu, kuriame gyvens beveik visą savaitę. Kolektyvas ne tik spinduliavo puikią nuotaiką, bet ir išgirdę praeivių prašymus surengė dar neregėtą šokdynių šou tiesiog gatvėje.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Savo kelionę po Vilnių penki trupės nariai pradėjo nuo Neries krantinės ir traukė tolyn grožėdamiesi Gedimino pilies bokštu. Jie trumpam stabtelėjo įsiamžinti Katedros aikštėje, kada apsupti eilės smalsuolių sutiko surengti mini šou.

Pasaulio šokinėjimo per šokdynę čempionė Adrienn Banhegy iš Vengrijos kvietė miestiečius kartu pašokinėti per šokdynę taip, kaip dar niekas nėra matę. Susižavėję artistais vaikai ir suaugusieji nardė tarp ilgų šokdynių ir bandė atkartoti grakščius artistų judesius.

Prasilenkusieji su spalvingaisiais „Quidam“ nariais skubėjo įamžinti akimirką savo mobiliaisiais telefonais, drąsesni prašė atskleisti atliekamų triukų paslapčių, dar kiti noriai stojo trupei į kompaniją, mėgindami atlikti kelis, vidurdienio mankštą atstojusius, pratimus.

Pirmoji trupės pažintis su Vilniaus miestu ir jo gyventojais tęsėsi bemaž pora valandų. Jau rytoj jie visų lauks Vilniaus „Siemens“ arenoje, kur 20 val. surengs savo pirmąjį pasirodymą.

Iš viso trupė Lietuvoje surengs septynis pasirodymus, jie Vilniuje gyvens iki pat sekmadienio.

Bilietus į „Quidam“ galima įsigyti „Tiketa“ kasose arba www.tiketa.lt.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai