Į Vilniaus naktinį gyvenimą įsiveržė paslaptingoji „Anna Mesha“: įkurtuvėse šėlo garsenybės

Ieva Stasiulevičiūtė ir Kęstas Rimdžius
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-16 19:19
Savaitgalį išskirtiniai sostinės svečiai ir draugai buvo pakviesti į naująjį „Annos Meshos“ klubą-butą. Nuo kitų sostinės klubų ir barų ši vieta išsiskiria ne tik aukštu muzikos lygiu, ten galinčiais patekti svečiais, bet ir netikėtai menišku interjeru.

Vilniaus gatvėje duris pravėrusiame naktiniame klube visi galėjo pasijausti lyg skoningai įrengtuose apartamentuose, kur virtuvė – baras, miegamasis – salonas, vonios kambarys su marmurine vonia – pokalbiams prie tabako dūmo.

„Jauskis kaip namuose, bet nepamiršk, kad svečiuose“, – šyposi ypatingosios vietos šeimininkai.

Triukšmingo atidarymo vakaro metu svečiai sutartinai kalbėjo, jog šis klubas tikrai užims savo vietą naktinio gyvenimo olimpe ir maloniai nustebins net daug ko mačiausius lankytojus iš Lietuvos ir užsienio.

Juozas Statkevičius
Juozas Statkevičius

Atidarymo vakarą svečius pasitiko rafinuotai pasipuošusios balerinos su kaukėmis, o linksmybių labirinte buvo galima sutikti gausybę žinomų veidų.

Į atidarymo vakarą atvyko Juozas Statkevičius, Oskaras Koršunovas, Ieva Stasiulevičiūtė, Kęstas Rimdžius, Simona Bandita, Daiva Žeimytė, Edvardas Žičkus, Aras Vėberis, Aleksandras Pogrebnojus, Solveiga Mykolaitytė, Linas Kleiza, Valdas Petreikis ir Simona Paciukonytė bei daugelis kitų „Annos Meshos“ draugų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai