Į viešumą kylančios paslaptys – seksas ir narkotikai karališkosios šeimos rūmuose

Ledi Gabriellla Windsor, princas Charlesas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Buvęs karalienės Elizabeth II dukterėčios ledi Gabriellos WINDSOR (37) jaunikis papasakojo pikantiškų detalių apie karališkosios šeimos gyvenimą. Svarbiausia – jis matė tai savo akimis.

Aatishas TASEERAS (37) – žinomas britų žurnalistas ir rašytojas, taigi – žmogus, nesiskundžiantis nei pastabumu, nei minties taiklumu. Straipsnį „Vanity Fair“ apie monarchijos ir Didžiosios Britanijos ateitį jis iliustruoja sena savo patirtimi – romanu su karališkosios šeimos nare.

Ledi Gabriella, visų vadinama Ella, – ne iš tiesioginių sosto paveldėtojų (penkiasdešimta eilėje). Merginos tėvai – Jos Didenybės Elizabeth II pusbrolis Kento princas Michaelas (75) ir princesė Michael of Kent (73), spaudos kritikuojama dėl neva rasistinių pažiūrų.

Princo Charleso ir jo žmonos Kornvalio hercogienės Camillos viešnagė Australijoje Sandraugos žaidynių proga / „Scanpix“ nuotr.

Taseeras, su kuriuo Gabriella susitikinėjo nuo 2003-iųjų iki 2006-ųjų, nereabilituoja moters, galėjusios tapti jo uošve. Jei tikėtume jo žodžiais, princesė vienu metu laikė dvi juodas avis – Venus ir Sereną, šitaip pavadintas garsiųjų tenisininkių – hmm – garbei. Aatishas pabrėžia, kad nors jai nekliuvo jo paties indų ir pakistaniečių kilmė, princesė Michael kategoriškai nepritarė karališkosios šeimos narių ir prasčiokų vedyboms. „Karališkosios šeimos nariai ir nacizmo idėjos neatskiriami kaip blynai ir ikrai. Kiekvienas tam tikrą amžiaus slenkstį peržengęs britas – šiek tiek rasistas“, – tai Taseero žodžiai. Ne paslaptis, kad princesės mergautinė pavardė – von Reibnitz, o jos tėvas buvo įtakingas nacių partijos narys.

Karališkoji šeimyna: Vesekso grafienė Sophie, Louise Windsor, Jorko hercogas prince Andrew, Vesekso grafas princas Edwardas, viceadmirolas Timothy Laurence'as ir Edinburgo hercogas pincas Philipas / „Scanpix“ nuotr.

Esama versijos, kad princesės intrigos kaltos ir dėl nutrūkusio Gabriellos ir Aatisho romano ar net sužadėtuvių, – girdi, jai nepatikęs žurnalisto tėvas, pakistaniečių politikas. Be to, norėjo ištekinti dukrą už pusbrolio, princo Williamo (ne veltui net karališkoji šeima ją pravardžiuoja landžiąja princese). Aišku, pati Michael of Kent visus įtarimus neigia ir aiškina, kad vedybos nė nebuvo planuotos, – Gabriella ir Aatishas norėjo atsidėti karjerai. Bet iškart po išsiskyrimo Ella, kaip regis, sunkiai išgyvenusi skyrybas, išskrido į Argentiną. Ir iki šiol neištekėjo.

Princo Charleso ir jo žmonos Kornvalio hercogienės Camillos viešnagė Australijoje Sandraugos žaidynių proga / „Scanpix“ nuotr.

Taseero straipsnyje netrūksta ir atvirų detalių – kaip jiedu su Ella, niekieno netrukdomi, vaikštinėjo po Kensingtono rūmus, kur merginos tėvams tuomet priklausė penki kambariai. Plaukiojo nuogi karalienės baseine Bakingamo rūmuose, vartojo ekstazį Vindzoro rūmuose – tuose pačiuose, kur gegužės 19-ąją suplanuotos princo Harry ir Meghan Markle vestuvės.

Skaitykite daugiau