Į viešą renginį po ilgo laiko atvykusi Rūta Ščiogolevaitė: „Su vaiko gimimu ateina labai daug pareigų“

Rūta Ščiogolevaitė ir Julija Žižė/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-16 17:24
Antradienio popietę Kaune Rūta Ščiogolevaitė kartu su žinomomis Lietuvos mamomis dalyvavo diskusijose ir rinko gražiausią vežimėlį. Žinoma šalies atlikėja pirmą kartą į renginį atvyko su naujagime Areta.

Šventę, skirtą kūdikių prekių butiko atidarymui, Rūta Ščiogolevaitė pradėjo gyvai atlikdama savo sukurtą lopšinę. Kol mama dovanojo muzikinį kūrinį, dukra Areta ramiai miegojo savo vežimėlyje.

Renginio akimirka/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Renginio akimirka/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

R. Ščiogolevaitė, auginanti penkis vaikus, prisipažino, jog energijos semiasi iš begalinės meilės savo atžaloms bei muzikai. Būsimoms mamoms Rūta linkėjo: „Prisiminkite savo teises, atraskite jas, nes su vaiko gimimu ateina labai daug pareigų. Kad tos pareigos neužgožtų motinystės džiaugsmų, prisiminkite lengvatas, nes tikrai visos mamos esate to vertos“, – kalbėjo R. Ščiogolevaitė.

Julija Žižė būsimiems tėveliams patarė stengtis būti supratingiems ir kantriems savo žmonai bei visiems jos kaprizams.

Renginio akimirka/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Renginio akimirka/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Renginyje dalyvavo ir savo srities specialistė – akušerė Aušra Urbonienė, kuri paatviravo, jog būsimos mamos turi labai daug baimių. „Svarbiausia, kad žinios nugali visas baimes. Tad labai rekomenduoju kaupti žinias dar pirmaisiais mėnesiais ir apsilankyti atviruose renginiuose čia pat, „Tipi Tapi“ kūdikių prekių butike.“, – dalijosi A. Urbonienė.

Mamos aktyviai diskutavo ir apie svarbiausius pirkinius savo kūdikiams. Didžioji dalis pritarė, kad ilgiausiai rinkosi būtent vaikišką vežimėlį, kuris buvo kone didžiausia ir svarbiausia investicija auginant kūdikį. 

Naujos parduotuvės sienas papuošė darželio „Žiogelis“ vaikų piešinių paroda, kurioje vaikai piešė gražiausius vežimėlius.

Naujausi straipsniai