Į vienintelį šios vasaros Jazzu koncertą plūdo minios gerbėjų

Jazzu koncertas Palangoje / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-21 20:58
Giliausiai užslėptas sielos kerteles pasiekiantis popmuzikos scenos divos Justės Arlauskaitės-Jazzu balsas šeštadienį užliūliavo Palangą. Vienintelis Jazzu solinis koncertas šią vasarą buvo surengtas Palangos koncertų salėje.

Šis koncertas – šiek tiek kitoks, nei buvo įprasta. Jazzu atvertė naują gyvenimo puslapį, mat skyrybos su scenos partneriu Leonu Somovu paskatino ją ieškoti kitokių skambesių. Viena populiariausių lietuvių dainininkių grįžo prie savo šaknų – klasikos ir džiazo.

„Atėjo laikas, kai turiu augti muzikine prasme. Esu tam pasiruošusi ir labai džiaugiuosi permainomis, kurios vyksta mano gyvenime. Dabar aš einu link tikrosios populiariosios muzikos“, – artėjant koncertui sakė dainininkė.

Per koncertą Palangoje suskambo ne tik žymiausi Jazzu hitai, bet ir naujos, klausytojams dar nepažįstamos dainos. Vis dėlto visus kūrinius publika priėmė vienodai džiugiai. Daugiau nei dešimtmetį popmuzikos scenoje karaliaujanti Jazzu užsiaugino tokią gerbėjų armiją, kuri dievina ją visokią.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Mano muzika visada buvo pozityvi, ir nesvarbu, kaip jautriai ar minoriškai ji skambėdavo. Tai yra didelė mano dalis – šviesus liūdesys. Visada pabrėždavau, kad aš keičiuosi ir augu. Tai galima suprasti paklausius prieš 15 metų mano sukurtų dainų. Matyti labai aiški kaita. Dabar skambu taip, kaip tikriausiai net pati neįsivaizdavau, kad galiu skambėti. Taip atsitiko dėl naujos sinergijos – pagaliau dirbu su savo svajonių prodiuseriu ir dabar jau nebeįsivaizduoju, kaip galėtų būti kitaip.

Niekada nesu sutikusi geresnio muzikanto, prodiuserio ir psichologo viename. Jis manyje atskleidė tiek daug spalvų, išlaisvino ir leido pažvelgti į viską iš kito kampo, nors ir sunkiai teko nugalėti savo ego bei sustabarėjusias formules. Tiesą sakant, man ramu, nes sukūriau pasaulinio lygio produktą. Pats laikas nustebinti savo klausytoją, kartotis nebenoriu.

Na, o tiems, kam aš nepatinku, tikriausiai nepatiksiu niekada, bet niekada ir nenorėjau visiems įtikti. Žinoma, įdomu, kaip reaguos žmonės. Kartais klausausi savo naujos dainos ir įsivaizduoju jų veido išraiškas, tikrai bus stipru“, – prieš koncertą sakė Jazzu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai