Į vakarėlį su vyru Rimvydu atvykusią Nijolę Pareigytę-Rukaitienę buvo sunku atpažinti

Rimvydas Rukaitis ir Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-04 16:51
Trečiadienio vakarą Manto Stonkaus 30-mečio proga surengta šventė nustebino. Garsūs vyriškio bičiuliai rinkosi stilingai pasipuošę ir nebijojo eksperimentuoti su savo apranga. Štai dainininkę Nijolę Pareigytę-Rukaitienę, kuri atvyko su vyru Rimvydu, buvo sunku atpažinti.

Drąsi ir pokyčių nebijanti grupės „69 Danguje“ narė vakarėliui rinkosi odinį, baikeriško stiliaus švarkelį, suplėšytus tamsius džinsus ir smailianosius aukštaklunius. Labiausiai Nijolės išvaizdą pakeitė didžiuliai akiniai, skaidriais stiklais. Plaukus moteris šukavosi taip pat kitaip, nei įprasta. Šviesiai spalvai ištikima dainininkė šį kartą atsisakė valiūkiškų bangų ir nustebino tiesiais, glotniai sušukuotais plaukais.

Nijolės bičiulė Liepa Norkevičienė taip pat pasipuošė šį sezoną madingu aksesuaru. Užsidėjusios akinius damos pavirto stilingomis hipsterėmis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Skaidriais stiklais ir plonais rėmeliais akiniai – šio sezono „must have“. Garsiausių mados namų dizaineriai pristatydami naujausias kolekcijas pabrėžia, kad lengvi, aviatoriaus, kvadratinės ar apvalios formos neryškiais rėmais aksesuarai bus madingi visą sezoną.

Be Liepos Norkevičienės ir Nijolės Pareigytės-Rukaitienės su tokias jau vaikšto ir knygos „Bloga veganė“ autorė, fotografė Agnė Zoja Gintalaitė, aktorė Beata Tiškevič, grimerė Deimantė Kazėnaitė, modelis Simona Burbaitė bei stilistas Kęstas Rimdžius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai