Į vakarėlį išlydėti Jurijaus Veklenko atvyko būrys žinomų veidų

Jurijaus Veklenko išlydėtuvių svečiai/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-29 20:48
Jau sekmadienį Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ dainų konkurse Jurijus Veklenko ir jį lydinti delegacija išvyksta į į Tel Avivą – šių metų „Eurovizijos“ sostinę. Pirmadienio vakarą Izraelio ambasados ir LRT organizuotame išlydėtuvių renginyje Jurijus atskleidė, kad besirengdamas svarbiausiam savo gyvenime pasirodymui jaučiasi puikiai, o kritikų prognozėmis netiki.

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jurijus Veklenko ir jį lydinti komanda į dainų konkursą Izraelyje vyksta turėdami daugiau nei 2 mln. eurų draudimo apsaugą. 

Visa 17 asmenų komanda apdrausta 2,02 mln. eurų vertės įvairių rūšių draudimu, o vienam asmeniui skiriama draudimo suma siekia 120,6 tūkst. eurų. Draudimo paketą Lietuvos delegacijai dovanoja draudimo bendrovė „Gjensidige“.

„Kaip ir daugelis lietuvių, mūsiškių delegacijai linkime geriausių rezultatų ir norime prisidėti prie jų sėkmės. Išvykus į „Eurovizijos“ dainų konkursą atlikėjams pasitaiko dienotvarkę sujaukiančių nesklandumų, todėl jau 10 metų rūpinamės Lietuvos atstovais, kad jie jaustųsi saugūs ir visas jėgas galėtų skirti pasirodymui“, – sako „Gjensidige“ Rinkodaros vadovė Baltijos šalims Raminta Vileniškienė.

Jurijaus Veklenko išlydėtuvių į „Euroviziją“ akimirka/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Jurijaus Veklenko išlydėtuvių į „Euroviziją“ akimirka/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Kiekvienas į Tel Avivą vyksiančios delegacijos narys apdraustas 100 tūkst. eurų vertės medicininių išlaidų draudimu, asmens draudimu, asmens civilinės atsakomybės kelionėje draudimu. Mūsų šaliai atstovausiančiam dainininkui bei jį lydinčiai delegacijai galios draudimas nuo bagažo, kelionės dokumentų ir asmeninių daiktų praradimo, taip pat kelionės atidėjimo draudimas.

„Nenumatytos išlaidos ir netikėtumai apsunkina kiekvieną kelionę, o dalyviams jaučiant įtampą prieš „Eurovizijos“ konkursą su jais susidurti būtų ypač apmaudu. Todėl žinodami, kad su sveikata ir kelione susijusios išlaidos yra apdraustos, „Eurovizijos“ delegacijos nariai jausis kur kas saugiau ir galės ramiai ruošis konkursui“ , – kalbėjo Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas.

Iki šiol smulkios pagalbos „Eurovizijoje“ buvo prireikę dainininkei Monikai Linkytei.

Draudimo bendrovė „Gjensidige“ apdraudžia Lietuvos atstovus „Eurovizijos“ dainų konkurse nuo 2010 metų. Praėjusiais metais Lietuvos atstovės Ievos Zasimauskaitės komandai taip pat buvo skirtas daugiau nei 2 mln. eurų vertės draudimas.

Naujausi straipsniai