Į UNICEF renginį žinomi žmonės atskubėjo su savo mažyliais

UNICEF paramos vakaro svečiai – ir žinomų žmonių mažyliai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-14 20:15
Spalio 13 d. į Vilniaus lokomotyvų depą rinkosi į UNICEF paramos vakarą „Už kiekvieną vaiką“ atskubėję neabejingi žmonės su mažyliais.

Paramos vakaro metu žiūrovai išvys ne tik įsimtiniausias ir jautriausias akimirkas iš scenos divos Justės Arlauskaitės - Jazzu, dainininko Donato Montvydo, aktorės Virginijos Kochankystės ir kunigo Ričardo Doveikos misijos į Malavį, bet ir stebės įspūdingus, specialiai šou ruošiamus scenos žvaigždžių pasirodymus. Skurdo ir bado realybę Malavyje savo akimis išvydusi Justė Arlauskaitė-Jazzu atliks jausmingas balades „Rudens naktis“ ir „Older“, o Donatas Montvydas mėgins žmones kilniam tikslui suvienyti skleisdamas optimizmą savo kūrybos daina „Viskas bus gerai“.

„Šiemet Unicef misijoje labai gražiai susivienijo patirtis ir jaunystė. Patirtis ateina iš aktorės Virginijos Kochanskytės ir kunigo Ričardo Doveikos. Jaunystei atstovauja Justė Arlauskaitė - Jazzu ir Donatas Montvydas. Būtent šie žmonės, kuriuos vienija beribė atjauta ir žmogiškumas, šou suteiks ypatingą aurą“, - tvirtina Unicef Lietuva vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė - Staniulėnė.

Jautrioji J. Arlauskaitė - Jazzu atskleidžia, kad Unicef misija į Malavį jai buvo ypatinga, tad atlikėja nori įkvėpti kuo daugiau žmonių. „Tik dėl tokių patirčių verta gyventi, tik dalindamiesi mes įprasminsime save ir buvimą šiame pasaulyje. Susivienykime kilniam tikslui – kuo daugiau sielų išgelbėsime, tuo garsiau skambės žmogiškumo ir gėrio simfonija. Lai skamba mūsų sielos“, - abejingais nelikti kviečia J. Arlauskaitė - Jazzu. Kunigas Ričardas Doveika paramą Afrikos vaikams linki paversti savo kasdienybe: „Tegul tie paaukoti keletas eurų per mėnesį būna ne prestižo, ne garbės, ne vienkartinės pagalbos ar tik labdaros renginio reikalas. Tegul tai tampa mūsų kasdienybės alsavimu, neatskiriama mūsų kvėpavimo dalimi... Su vos 10 centų per dieną, tik 3 eurais per mėnesį, Malavio vaikai turės ateitį“, - tvirtina R. Doveika.

UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ suburs žinomus aktorius, dainininkus, vedėjus. Renginio vairą savo rankose laikys elegantiškasis Vytautas Rumšas Jaunesnysis ir specialiai renginiui iš Paryžiaus atskrendanti žavioji Giedrė Rusytė. Geras emocijas dovanos garsusis duetas – Džilda ir Orestas Vaigauskai, kuriuos vaidina Ineta Stasiulytė ir Aistis Mickevičius. Užburiančius pasirodymus ruošia Donatas Montvydas, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Mango, Monika Linkytė, Jokūbas Bareikis, Lemon Joy, G&G Sindikatas, Vaidas Baumila, Monika Pundziūtė – Monique, Katažina Zvonkuvienė, Lina Rastokaitė ir kiti. Be to, pirmieji turėsite galimybę išgirsti naują Erikos Jennings kūrinį „Truth“.

Be išskirtinių Lietuvos žvaigždžių muzikinių ir humoristinių pasirodymų, 7-ojo Unicef šou „Už kiekvieną vaiką“ žiūrovų laukia dvi staigmenos. Apie šokiruojančią Malavio vaikų realybę savo genialia išmintimi dalinsis Lietuvos mažamečiai. Jų argumentai, kodėl vaikams Malavyje turime aukoti, nuginkluos nuoširdumu ir abejingų tikrai nepaliks. Be to, išvysite, kuo prie jautriausio paramos vakaro Lietuvoje prisidės Unicef misijos į Sierą Leonę dalyviai – TV3 laidų vedėja Renata Šakalytė - Jakovleva bei olimpinis čempionas Jevgenijus Šuklinas, aktorius Giedrius Savickas, scenos užkariautoja Monika Pundziūtė – Monique ir kiti.

Žmonės.lt
Temos:
UNICEF TV3 Aktualu

Naujausi straipsniai