Į teminį Kambodžos vakarą užsukę žinomi žmonės prisiminė egzotiškiausias savo keliones

Neringa Mažeikienė, Gediminas Juodeika, Neringa Šiaudikytė ir Irma Jurgelevičiūtė / Loretos Kondratės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-24 11:02
Į Kaune esančių grožio namų „Sabai Thai“ gimtadienio proga parengtą „kelionę“ po Kambodžą leidęsi žinomi žmonės prisiminė egzotiškiausius kraštus, kuriuose jiems tik yra tekę ilsėtis ar keliauti.

„Egzotiškiausias kraštas, kuriame esu viešėjusi, buvo Florida! Dažniausiai keliauju po Europą. Man kol kas čia jaukiau ir saugiau”, – sakė dainininkė Neringa Šiaudikytė.

Šypsodamasi ji pridūrė, kad, nepaisant to, jog kol kas renkasi ne itin tolimas keliones, masažų yra išmėginusi įvairiausių. Didžiausią įspūdį jai paliko Bali ir tailandietiškas masažas. Ypač tuomet, kai procedūrą atlieka iš šių kraštų kilęs specialistas. N.Šiaudikytė patikino – tikras meistras žino, kur ir kada reikia paspausti, o kur – atleisti. „Man paglostymai netinka. Mėgstu stipresnius masažus”, – sakė dainininkė.

Loretos Kondratės nuotr.
Loretos Kondratės nuotr.

Buvusi TV laidų vedėja Neringa Mažeikienė neleido sudvejoti – jai egzotiški tie kraštai, kuriuose auga palmės, ošia šilta jūra ir, gurkšnojant gaivų gėrimą, galima pasideginti ant gulto.

„Jei masažuotojas – vyras, tuomet procedūros atsisakau. Kodėl? Nes niekas iš vyrų geriau masažo nepadaro nei manasis!“, – juokdamasi sakė pašnekovė.

Labiausiai jai imponuoja sprando masažai, tačiau neseniai teko patirti įspūdingą tajų pėdų masažą. Prieš procedūrą paklaususi, ar jos metu neužmigs, N.Mažeikienė netruko įsitikinti – tai neįmanoma, nes kai kurių kojose esančių taškų paspaudimai buvo tokie taiklūs, jog norėjosi garsiai šaukti.

Loretos Kondratės nuotr.
Loretos Kondratės nuotr.

Fotomenininkė Evelina Šumilovaitė prieš kelias dienas grįžo iš tolimosios Šri Lankos, kur fotografavo lietuvių poros vestuves.

„Kelionėje buvo visko... Nuo dingusio bagažo iki neįtikėtinų reginių. Nors darbo buvo daug, vietinį, kitų itin išgirtą rytietišką masažą spėjau išmėginti“, – sakė pašnekovė.

Dainininkei Viktorijai Vaičaitei labiausiai yra įsiminusi kelionė į Bahamus ir pėdų masažas Graikijoje, paplūdimyje. „Ošiant jūrai, šildant saulei lepintis masažu – didžiulis malonumas!“, – patikino atlikėja.

Loretos Kondratės nuotr.
Loretos Kondratės nuotr.

Choreografo bei šokėjo Kęstučio Baranausko žmona Toma yra atpalaiduojančių, ajurvedinių masažų gerbėja. Tuo tarpu jos išrinktasis priešingai – į masažo salonus nevaikšto. Kartą Toma ketino savo vyrui padovanoti „keturių rankų“ masažą, tačiau žinomas choreografas tai griežtai uždraudė.

„Vis pasvajojame pailsėti Tailande. Bet, atrodo, jog dar neatėjo tinkamas laikas... Be to, aš labai bijau didelių vabalų!“, – juokdamasi sakė Toma Baranauskienė, auginanti vienerių metų dukrelę.

Daug keliavimo po egzotiškus kraštus patirties turi dainininkė Irma Jurgelevičiūtė. Maldyvai, Malaizija, Tailandas, Vietnamas, Kambodža... Tai tik dalis to, ką ji yra mačiusi. Didžiulį įspūdį Kambodžoje jai paliko beveik tūkstančio metų senumo šventyklų kompleksas Ankoras. „Nežinau, ar ką nors didingesnio esu mačiusi“, – svarstė pašnekovė.

O Tailande, be vaisių ir klimato, ji itin vertina masažus. Tiek, kiek dienų atostogauja šiame krašte, tiek dainininkė lepinasi vietinių atliekamomis procedūromis, kurios ne tik kokybiškos, bet ir nedaug kainuoja.

Loretos Kondratės nuotr.
Loretos Kondratės nuotr.

„Tokią temą vakarėliui parinkome neatsitiktinai. Kadangi prie mūsų komandos prisijungė masažistė iš Kambodžos, pasiūlėme svečiams bent akimis ir ausimis nukeliauti į šį kraštą“, – pasakojo „Sabai Thai“ įkūrėja Dovilė Antanavičienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai