Į „Šventos karvės“ premjerą Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius atvyko su žmonomis

Martynas Starkus su žmona Kotryna ir Vytaras Radzevičius su žmona Laisve / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lietuviško kino kūrėjai kone kas savaitę pristato po naują juostą. Antradienio vakarą režisierius Donatas Ulvydas pakvietė į filmo „Šventa karvė“ premjerą.

Apie žurnalistų Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus kelionę į Indiją pasakojantis filmas – kupinas egzotiškų vaizdų ir netikėtų nuotykių.

Ir nors oficialiai filmas ekranuose pasirodys gruodžio 12-ąją, antradienio vakarą į sostinės kino teatrą „Forum Cinemas Vingis“ raudonu kilimu žengė būrys kviestinių svečių, čia vyko išankstinė „Šventos karvės“ premjera.

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Smagi komedija pasakoja apie du viduramžio krizės išvargintus bičiulius, išvažiavusius į Indiją ieškoti „nušvitimo“. Kratydamiesi duobėtais keliais, kuriuose šeimininkauja kiaulės, šunys ir išprotėję sunkvežimių vairuotojai, draugai iš naujo atranda visą tiesą apie gyvenimo prasmę ir tikrą vyrišką draugystę.

Be pagrindinių filmo herojų čia pasirodo ir jų geri bičiuliai, su kuriais jiedu gerai sutaria ir realiame gyvenime. Filme rodomose scenose galima išvysti Marijoną Mikutavičių, Maksą Melmaną, Liną Zarecką-Chorą, Liną Kunigėlį, Andrių Bialobžeskį. Visi jie drauge žaidžia futbolą, visiškai nuogi maudosi sūkurinėje vonioje.

Nusifilmavę juostoje jie nepraleido progos atvykti ir į filmo premjerą. Ne vienas juokavo, kad filmo pristatymas – tai galimybė visiems draugams susirinkti draugėn.

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pasveikinti V.Radzevičiaus atvyko visa šeima – žmona Laisvė ir dukra Augustė su bičiuliu. M.Starkų atlydėjo žmona Kotryna. Čia taip pat pasirodė ir grupės „Biplan“ nariai bei Saulius Prūsaitis su žmona Agne Kuzmickaite.

Premjeros nepraleido ir filmo kūrybiniame procese dalyvavusi kūrybinės įmonės „Blitz studio“ generalinė direktorė, televizijos ir kino vykdomoji prodiuserė Justina Ragauskaitė.

Į „Šventos karvės“ premjerą raudonu kilimu žengė būrys garsenybių (49 nuotr.)
+43
Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Komedijos „Šventa karvė“ premjera didžiuosiuose ekranuose – jau gruodžio 12 dieną.

Filmo „Šventa karvė“ spaudos konferencija (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau