Į suknelių kolekcijos pristatymą Rūta Lukoševičiūtė atvyko pasiramsčiuodama ramentu

Rūta Lukoševičiūtė ir Lina Anušauskienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienio vakarą Vilniuje surengtas dizainerės Birutės Kerinos vasaros suknelių kolekcijos pristatymas. Čia savo dainas publikai dovanojo Rūta Lukoševičiūtė, kuriai atvykti į renginį nesutrukdė neseniai patirta trauma.

Dizainerės Birutės Kerinos suknelių kolekcijos pristatymas įvyko įpusėjus vasarai.

Suknelėmis puošėsi ir jas demonstravo kultūros vadybininkė Lina Anušauskienė, operos solistė Agnė Sabulytė ir daugelis kitų merginų bei moterų.

Birutės Kerinos vasaros suknelių pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Renginio muzika patikėta rūpintis Rūtai Lukoševičiūtei. O Rūta nustebino susirinkusią publiką – renginyje pasirodė įsikibusi į ramentą.

„Susižalojau prieš pusantros savaitės. Ėjau namuose ir netyčia trenkiau koją į vaiko naują dviratį. Ir štai, sulūžo pirštas“, – juokėsi Rūta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naujasis Rūtos Lukoševičiūtės mylimasis – 15 metų jaunesnis Marius

„Negipsavo, tiesiog turiu labiau pasisaugoti ir kojai duoti ramybės. Bet tos ramybės ji nelabai gauna. Turėtų sugyti po dviejų mėnesių“, – Žmonės.lt pasakojo R.Lukoševičiūtė.

Paklausta, kodėl naudoja tik vieną ramentą, Rūta juokavo, kad su dviem vaikščioti nepatogu – antrasis vis trukdo, ką nors nešti.

Birutės Kerinos vasaros suknelių pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

O kalbėdama apie šios vasaros planus, Rūta Lukoševičiūtė pasakojo, kad atostogauti nežada. „Kol kas vasara labai darbinga, vis kažką darau, daugybė renginių“, – kalbėjo ji.

Birutės Kerinos vasaros suknelių pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tačiau R.Lukoševičiūtė visai neseniai atostogavo užsienyje. Ir ten vyko viena: „Pavasarį buvau Tenerifėje. Kolegė išvakarėse parašė, kad nevyks. Dar visi nustebę klausė, ar tikrai važiuosiu. Aš labai fainai pailsėjau – buvau viena, bet labai laiminga. Pabuvau su savo mintimis ir kiekvienam linkiu turėti tokio laiko.“

Išbandžiusi atostogas be kompanijos, Rūta sako, kad mielai taip poilsiautų ir dažniau.

„Šiaip man patiktų poilsiauti du kartus per metus – vieną kartą vienai, o kitą kartą su šeima, mylimais žmonėmis. Nesvarbu kur, svarbiausia su kuo. Nors, aišku, smagiau ten, kur šilta. Į kokį Šiaurės ašigalį nevažiuočiau, o ir ekstremalūs sportai, kurie gali atimti gyvybę, manęs visai netraukia. Aš gyventi dar noriu“, – juokėsi Rūta.

Birutės Kerinos vasaros suknelių pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kolekcijos modeliu tapusi Lina Anušauskienė Žmonės.lt pasakojo, kad šią vasarą leidžia ramiai: „Kol kas atostogauju, neseniai apsigyniau magistrą, tai dar nepuoliau į jokias veiklas, darbus. Esu Lietuvoje, neplanuoju tolimų kelionių, nebent ekspromtu kils kokia mintis.“

Ištaikius progą kur nuvykti, Lina sako, kad dažniausiai renkasi pažintines atostogas.

„Kai yra proga, visada norisi kur toliau nuvykti. Iš tikrųjų, nemėgstu tokių kelionių, kur numatytas tik gulėjimas paplūdimyje, norisi suderinti ir kultūrines, pažintines veiklas, ir poilsį. O ekstremalesnių atostogų, kokių vaikščiojimų po kalnus, tai nemėgstu. Esu ramesnis žmogus“, – šypsojosi ji.

Birutės Kerinos vasaros suknelių pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Apie Birutės Kerinos kūrybą

Ne vienerius metus kuriančios dizainerės B.Kerinos kūryba įvairialypė: ir klasikiniai griežtų kirpimo linijų drabužiai, ir itin puošnios žemę šluojančios suknelės, skirtos ypatingam, išskirtiniams vakarui.

Kiekviena suknelė kuriama su meile moteriai, su aiškiu tikslu pabrėžti kiekvienos moters unikalumą ir moteriškumą, leisti pasijusti jai tikra karaliene. „Esu labai darbšti, nestokojant naujų idėjų, užsispyrusi, charizmatiška ir tikra romantikė“, – taip apie save kalba dizainerė.

Dizainerės Birutės Kerinos vasaros suknelių pristatymas (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau