I. Stonkuvienė renginyje stebino netikėtais šokiais ir pasirodymu su Vidu Bareikiu

Iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginys Marijampolėje/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-15 14:38
Ketvirtadienio vakarą Marijampolėje televizijos laidų vedėja ir iniciatyvos #MoterųPasaulyje įkūrėja Indrė Stonkuvienė subūrė per 400 šimtus moterų. Šį kartą renginyje netrūko staigmenų. Garsi moteris susirinkusias nustebino net tik specialiai šiai progai kurtu šokiu, bet ir audringu pasirodymu su vakaro muzikiniu svečiu Vidu Bareikiu.

Visai neseniai sportiniais šokiais užsiiminėti pradėjus Indrė neslepia – tai labai jai patikti spėjusi veikla, kurios ji nežada apleisti. „Tai ir fizinė, ir emocinė veikla, kuri man davė dar didesnio pasitikėjimo savimi ir išmokė dar geriau jaustis savo kūne. Aš tikiu, kad gyventi turime pagal savo taisykles, tad jeigu viduje jauti, kad turi išdrįsti kažką padaryti, net nedvejojant daryk“, – sakė ji.

Anot iniciatyvos įkūrėjos, gyvenimo negalima apibrėžti tam tikromis stigmomis ir stereotipais. Tai po truputį padeda griauti būtent savitarpio pagalba ir bendrystė: „Mes, moterys, turime viena kitą palaikyti, pagirti, nuoširdžiai džiaugtis. Mūsų stiprybė yra tada,  kai visos būna kartu, o ne po vieną“.

Iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginys Marijampolėje/Organizatorių nuotr.
Iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginys Marijampolėje/Organizatorių nuotr.

Negana to, televizijos laidų vedėja vakaro metu džiaugėsi, kad į tik moterims skirtą iniciatyvą po truputį įžengia ir vyrai. Šimtus susirinkusių moterų pavergė ir audringas Vido Bareikio pasirodymas, kurį vainikavo jo ir Indrės šokiai ant baro.

Primename, kiekvienas I. Stonkuvienės iniciatyvos vykdomas renginys turi po heroję – moterį, kuriai po sunkių išgyvenimų skiriama tam tikra parama, padedanti susirasti darbą, mylimą veiklą, hobį. Šį kartą Marijampolėje vykusio renginio heroje tapo 4-erių metų nepagydomų sutrikimų turinčio sūnelio mama Miglina. Herojės svajonę – susirasti mylimą veiklą, kuri galėtų tapti pragyvenimo šaltinių. Iniciatyvos dėka Miglina galės tapti blakstienų priauginimo specialistė.

#MoterųPasaulyje iniciatyva dėkoja savo draugams, padėjusiems įgyvendinti renginio herojės svajonę: „Gentle day“, „Cedralex“ bei „Evergetikon“. Taip pat profesionalių plaukų priežiūros priemonių atstovui Lietuvoje „Meistro Pasaulis“ ir jų partneriui „Nashi Argan Lithuania“ bei „#teatess“.

Daugiau informacijos apie artimiausius iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginius rasite ČIA.

Naujausi straipsniai