I.Stonkuvienė dukrai Cecilijai surengė nepamirštamą gimtadienį: namuose koncertavo Jessica Shy

Cecilijos 9-ojo gimtadienio akimirkos / Dariaus Skučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-29 08:05
Šių metų liepos 27-osios Indrės Stonkuvienės ir Manto Stonkaus dukra Cecilija nepamirš dar išties ilgai. 9-ojo gimtadienio proga mergaitė sulaukė ne tik draugų sveikinimų, bet ir ypatingos staigmenos. Sugrįžusios iš pajūrio į Vilnių namo Cecilijos kieme laukė ne kas kitas, o atlikėja Jessica Shy, kurią mergaitė tiesiog dievina.

Prieš devynerius metus, liepos 27-ąją televizijos laidų vedėja, iniciatyvos #MoterųPasaulyje įkūrėja Indrė Stonkuvienė tapo mama – ji susilaukė pirmagimės Cecilijos.

„9 vasara, kaip aš esu Mama. Devinta vasara, kai mokausi iš tavęs, mano dukryte. Atėjai į šį pasaulį pačiu tinkamiausiu laiku, nei per anksti, nei per vėlai. Ačiū, kad savo buvimu pakeitei mane ir mano požiūrį į meilę. Ji beribė ir amžina. Dabar jau mokinamės viena iš kitos. Myliu Tave. Ir esu labai laiminga Mama“, – dukros gimimo dienos proga tokiais žodžiais dalijosi Indrė.

Šiemet minėdama 9-ąjį Cecilijos gimtadienį, I.Stonkuvienė dukrai padovanojo neeilinę dovaną. Pakvietusi šiuo metu itin populiarią ir jos dukros numylėtą atlikėją Jessica Shy, žinoma moteris dukrai suorganizavo gyvą koncertą namuose!

Jessica Shy ir Cecilija / Asmeninio albimo nuotr.
Jessica Shy ir Cecilija / Asmeninio albimo nuotr.

„Aš, kaip mama, norėjau dukrai padovanoti emocijas, o ne materialų daiktą. Kadangi Cecilija yra didžiulė Jessicos Shy gerbėja, mintinai mokanti jos visas dainas, nusprendžiau surengti staigmeną“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Indrė Stonkuvienė. 

Gimtadienio dieną sugrįžusi namo iš pajūrio, kur laiką leido su tėčiu Mantu Stonkumi, Cecilija visai nesitikėjo pamatyti tokio reginio – jos namų kieme pasislėpusi laukė Jessica Shy. Indrė pasakojo, kad dukros emocijos pamačius savo dievaitę buvo neįkainojamos.

Jessica Shy ir Cecilija / Dariaus Skučio nuotr.
Jessica Shy ir Cecilija / Dariaus Skučio nuotr.

„Nesitikėjau būtent tokios reakcijos – tai buvo tikra emocijų bomba. Pamačiusi Jessicą ji tiesiog paklaiko iš džiaugsmo, buvo gera ir tuo pačiu jautru žiūrėti. Jessicos dainas Cecilija dainavo ją apsikabinusi. Tokio tyro palaikymo kūrėjui dar nesu mačiusi, todėl jaudinosi net ir pati Jessica... Tai tikrai buvo neįkainojama akimirka“, – emocijomis dalijosi Indrė ir prasitarė, kad atlikėja savo mažajai gerbėjai įteikė dar vieną dovaną – asmeninį pakvietimą į jos koncertą. 

Tiesa, ties šia staigmena Cecilijos gimtadienis nesibaigė. Po emocijų kupinos dienos pradžios veiksmas iš namų persikėlė į vaikų žaidimų kambarį. Portalui Žmonės.lt I.Stonkuvienė pasakojo, kad prie šios gimtadienio veiklos organizavimo prisidėjo Cecilija – ji pati pasirinko šią vietą ir pakvietė draugus. Šventė buvo išties nemaža – joje dalyvavo apie 20 vaikų.

Indrė Stonkuvienė su vaikais ir Vidas Bareikis / Dariaus Skučio nuotr.
Indrė Stonkuvienė su vaikais ir Vidas Bareikis / Dariaus Skučio nuotr.

„Cecilija buvo organizatorė, o aš jos dešinioji ranka. Labai džiaugiuosi, kad atėjo tas laikas, kai mano vaikas jau pats supranta ko nori ir gali man pagelbėti, pati paskambinti ir pakviesti draugus. Manau, kad šventė tikrai pavyko, po jos sulaukiau kitų mamyčių žinučių, kad jų vaikams tai buvo pats geriausias gimtadienis“, – Žmonės.lt pasakojo Indrė.

Vaikiško džiaugsmo ir šypsenų kupina 9-ojo Cecilijos gimtadienio diena užsibaigė su šeimos nariais ir seneliais, o galiausiai šventę vainikavo jau tradicija tapusi nakvynė su geriausia drauge. Tikėtina, kad šio gimtadienio akimirkų mergaitė nepamirš dar ilgai...

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai