I. Stasiulytė apie tai, ką reikškia būti geidžiamai, laukiamai ir populiariai

Ineta Stasiulytė / Tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-02 15:37
„Tai yra labai daug meilės ir palaikymo iš visiškai nepažįstamų žmonių. Viešumas ir populiarumas mane verčia permąstyti savo vertybes, ką aš veikiu ir dėl ko visa tai darau. Man tai sukelia džiugesį, manau, ir mano žiūrovams taip pat. Ir tai pasitvirtina – kas man atrodo juokinga, tas ir daugumai yra suprantama ir aktualu”, – išskirtiniame interviu su laidos „Ant bangos“ kūrėja Edita Užaite (36) pasakojo aktorė Ineta Stasiulytė (37).

Artėjant vienai gražiausių pavasario švenčių – mamos dienai, žinoma moteris kalbėjo apie tai, ką jai reiškia būti mama ir kaip ji pati stebina savo mamą: „Mano dukra jau paauglė. Labai išmintinga paauglė. Aš galvoju, kad kalbėtis su savo vaikais yra labai svarbu, mes kalbamės apie viską ir taip geriau suprantame viena kitą. Savo mamą taip pat visada sveikinu ir mėgstu dovanoti kažką mielo, saldaus, teikiančio džiugesį. Tai gali būti ir kosmetikos priemonė, ir procedūra ar tiesiog saldumynai“.

O paklausta apie artėjančią senatvę ir grožio kultą, Ineta tik juokiasi, kad kol kas apie injekcijas ji negalvoja, sako, jog turėtų nebent jau labai suglebti ir akių neatmerkti. Šiaip ji nesibaimina tų raukšlių ar senėjimo požymių.

Kokias grožio procedūras mėgsta Ineta Stasiulytė, kas ją vis laiko „ant bangos“ sužinosite jau šiandien laidoje „Ant bangos“ 21:30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai