Į spektaklio „Žavios ir pavojingos“ premjerą rinkosi garsūs svečiai, tarp jų – Monika ir Andrius Šedžiai

Premjeros „Žavios ir pavojingos“ svečiai / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-10 20:09
Ketvirtadienio vakarą „Domino“ teatre kviestiniams svečiams pristatyta fenomenalaus pasisekimo pasaulyje sulaukusi Brodvėjaus pjesė „Žavios ir pavojingos“ – bendrą geriausių Lietuvos šiuolaikinių aktorių moterų debiutą be gausybės įžymybių salėje stebėjo ir tiesiai iš Niujorko atvykusi pjesės autorė Laura Shaine Cunningham.

Į teatro salę išankstinei premjerai rinkosi žinomi žmonės: Nomeda Marčėnaitė, Sakalas Uždavinys, Artūras Paulauskas su žmona Jolanta, Daiva Tamošiūnaitė, Nerijus Juška, Gytis Ivanauskas, Saulius Siparis, Indrė Stonkuvienė, Gabrielė Martirosianaitė, Viktorija Jakučinskaitė, Urtė Šilagalytė, Kristina Kaikarienė, Juozas Liesis, Rūta Mazurevičiūtė su širdies draugu Mantu ir daugelis kitų.

Renginio nepraleido ir penktą mėnesį besilaukianti Monika Šedžiuvienė – ją į renginį atlydėjo vyras Andrius Šedžius.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Kritikų ir žiūrovų visame pasaulyje pripažintą pjesę Lietuvoje pastatė režisierius iš Latvijos Olegas Šapošnikovas.

„Tai pats neįprasčiausias spektaklis per visą mano režisieriaus karjerą. Tai spektaklis apie moteris, tačiau skirtas ne joms, tiksliau – ne tik joms. Pjesė parašyta labai įžvalgaus dramaturgo, todėl šis spektaklis skirtas protingam žiūrovui, mokančiam ir norinčiam girdėti.

Žiūrėdami šį spektaklį, žiūrovai pamatys tikrai kai ką naujo lietuviškame teatre. „Domino“ teatre jau esu pastatęs spektaklį „Apie ką kalba vyrai“ – su juo pradėjome rimtą pokalbį apie meilę ir santuoką. Dabar šį pokalbį tęsime su spektakliu „Žavios ir pavojingos“,  – sakė režierius.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Jo kūrinio interpretacijoje ryškius personažus kuria garsiausios šio meto Lietuvos aktorės: Larisa Kalpokaitė, Gabija Jaraminaitė-Ryškuvienė, Valda Bičkutė, Aurelija Tamulytė, Justė Zinkevičiūtė, Ineta Stasiulytė, Jovita Balčiūnaitė, Aušra Štukytė.  

Pjesės „Žavios ir pavojingos“ autorės kūrybai būdingi itin ryškūs, išbaigti ir gilūs dailiosios lyties charakteriai, atspindintys moteriškąjį pasaulio suvokimą: požiūrį į meilę, draugystę ir intymumą.

Spektaklio „Žavios ir pavojingos“ premjera  – jau nuo gruodžio 11 dienos visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos: dominoteatras.lt

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai