Į „Sostų karų“ žvaigždžių vestuves jau atvyko Tirionas Lanisteris

Peteris Dinklage'as atvyko į kolegų Kito Haringtono ir Rose Leslie vestuves / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-23 11:50
Vienas pagrindinių garsaus serialo herojų Tirionas Lanisteris jau pasirengęs linksmintis – fotografai jį užfiksavo Aberdyne, oro uoste, atvykusį į Kito Haringtono (31) ir Rose Leslie (31) vestuves.

Tirioną Lanisterį suvaidinęs aktorius Peteris Dinklage'as per petį buvo persimetęs kostiumą ir skubėjo į vienoje Škotijos pilių šeštadienį rengiamą vestuvių puotą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Beveik prieš penkerius metus „Sostų karų“ filmavimo aikštelėje gimusi Kito Haringtono ir Rose Leslie meilė pagaliau bus įtvirtinta ir santuokos priesaika.

Šiaurės rytų Škotijoje esantis Aberdyno miestas – Rose Leslie gimtinė. Vestuvių detalės neviešinamos, tačiau artimi porai šaltiniai prasitarė, kad 5 Ward Hill pilį pakviesta apie 200 svečių. Ši pilis - sena Leslie šeimos nuosavybė. Kvietimai buvo sukurti „Sostų karų“ stilistika – vokai užklijuoti paštuo ženklais, ant kurių pavaizduotas Kito Haringtono herojus Džonas Snou.

Ward Hill pilį galite apžiūrėti čia.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Garsioji serialo pora nustebino ir sužadėtuvėmis. Šiuolaikiniame pasaulyje socialiniai tinklai, rodos, valdo viską. Tiek pasaulinio garso įžymybės, tiek paprasti žmonės savo gyvenimo akimirkas publikuoja internete ir taip leidžia savo draugams, artimiesiems bei gerbėjams greitai ir lengvai sužinoti visas naujienas. tačiau Kitas ir Rose apie sužadėtuves paskelbė „The Times“ laikraščio skiltyje „Artėjančios santuokos“.

„Ponas K.C. Haringtonas ir panelė R.E. Leslie. Skelbiamos Kito, jauniausiojo Davido ir Deborah Haringtonų iš Vusteršyro sūnaus, ir Rose, vidurinės Sebastiano ir Candy Leslie iš Aberdynšyro dukros, suždėtuvės“, – toks buvo žinutės turinys.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai