Į šokių šou žengianti Eskedar Maštavičienė: „Mano vaikai taip pat gyvena šokiais“

Eskedar Maštavičienė ir Vykintas Širmas/ Redos Mickevičiūtės ir Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-03 16:40
„Tokie pasiūlymai tik dar kartą parodo, kad svajoti reikia atsargiai“, – kalbėdama su Žmonės.lt juokėsi šokių projekte „Šok su žvaigžde“ dalyvaujanti iš Etiopijos kilusi ir Lietuvoje trylika metų gyvenanti verslininkė, kavos ekspertė Eskedar Maštavičienė. Eskedar prisipažino – nors yra aistringa pramoginių šokių gerbėja ir įvairiausių projektų stebėtoja, iki šiol profesionaliai to daryti ji nėra bandžiusi. „Techniškai atlikti šokį – sunku. Išmokti viską padaryti teisingai reikalauja daug pastangų“, – neslėpė ji.

Kalbėdama su Žmonės.lt Eskedar prisipažino, kad apsispręsti dalyvauti šokių projekte jai buvo ne itin paprasta.

„Visuomet norėjau šokti, tai man atrodė žavu. Mano vaikai šoka sportinius šokius. Iš vienos pusės visuomet galvodavau, kad būtų faina kada nors pačiai pabandyti, iš kitos – supratau, kad jei apsispręsiu dalyvauti televizijos šou, šį dalyką turėsiu daryti iki galo. Jeigu nepatiks – nebus kur trauktis. Gavusi pasiūlymą paprašiau poros savaičių pagalvojimui“, – kalbėjo E.Maštavičienė.

Moteris pridūrė, jog yra ilgametė šokių projektų stebėtoja.

„Žiūrėjau ne tik pirmąjį „Šok su žvaigžde“ sezoną, stebiu ir tarptautinius konkursus „World Of Dance“, „So You Think You Can Dance“, „America's Got Talent“ – visur, kur tik vyksta šokiai, man yra labai įdomu. Mano vaikai taip pat gyvena šokiais, žiūri įvairius vaizdo klipus, klauso šokiams skirtos muzikos – dėl jų ir pati užsikabinau“, – pasakojo ji.

Nors Eskedar atžalos lanko pramoginius šokius, pati moteris iki šiol profesionaliai to daryti nėra bandžiusi. „Iki dabar labai gražiai sėdėdavau prie staliuko ir žiūrėdavau kaip šoka mano vaikai“, – atviravo ji. 

E.Maštavičienė prisipažino, kad pramoginių šokių technika – labai sudėtinga. „Žinote, skirtumą tarp šokėjo ir futbolininko? Futbolininkas kojas stato klišai, o šokėjai – atvirkščiai. Tai aš buvau ta kliša. Nemokėjau nieko daryti taisyklingai, nei stovėti – man buvo labai sunku, bet dabar, nors ir nelengva – viską darau su dideliu džiaugsmu“, – šypsojosi žinoma moteris.

Paklausta, ar jaučiasi pasiruošusi tiesioginiam eteriui ir pasirodymams, Eskedar sakė apie tai dar negalvojanti, tačiau labai džiaugėsi, kad turi gerą partnerį ir choreografę.

„Mums su Vykintu labai padeda choreografė Gerda Sruoginytė-Dimavičienė. Ji yra jėga. Ši profesionalė moka abiejų mūsų kalbą“, – neslėpė E.Maštavičienė.

Anot Eskedar, ruošiantis projektui jai sunkiausia buvo pakeisti laikyseną, išmokti lankstumo. Moteris prisipažino, kad pasiruošimui stengiasi skirti daug savo laiko, tiesa, ne visada pavyksta. „Kartais susiplanuoji šokti ir kažkas nutinka. Pavyzdžiui, suserga vaikai. Tačiau stengiamės viską daryti pagal savo galimybes ir treniruotis kuo įmanoma daugiau“, – kalbėjo E.Maštavičienė.

Naujausi straipsniai