Į didžiausią treniruočių festivalį trauks būrys garsenybių ir sporto entuziastų

Indrė Burlinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-03 09:36
Jau šį savaitgalį parodų centre „Litexpo“ vyksiančiame Vilniaus sporto festivalyje bus surengtas ir didžiausias treniruočių festivalis „Nike treniruočių diena, įkvėpta Impuls“. Visą šeštadienį vyksiančiame renginyje, kaip ir praeitais metais, tikimasi sulaukti virš tūkstančio dalyvių ir nemažo būrio šou pasaulio žvaigždžių, lydimų draugų ir artimųjų. Į sportinius batelius įšokti planuoja Indrė Burlinskaitė, Ingrida Kazlauskaitė, Dileta Meškaitė, Vilija Matačiūnaitė ir kt.

Antrąkart prie renginio „Nike treniruočių diena, įkvėpta Impuls“ kapitono vairo drauge su kolege Livija Gradauskiene stosiantis Paulius Skučas sako šiemet renginiui pasiruošęs labiau. Pernai žinomas TV laidų ir renginių vedėjas išbandė dvi užsienio trenerių vestas treniruotes, šiemet tikisi „atlaikyti“ tris.

„Sportuoju, nes tokia mano natūra – mėgstu aktyvų gyvenimo būdą. Šiuo metu daugiausia sportuoju lauke su savo šunimi. Mes ir ryte, ir vakare kartu išeiname ne tik pasivaikščioti, bet ir pabėgioti. Tikiuosi gerai pasiruošiau šių metų treniruočių dienai. Nors dar nesu išsirinkęs konkrečių treniruočių, kurias išbandysiu, manau, kad tai nebus sudėtinga – visuomet stovėsiu šalia scenos ir vos tik pamatęs, jog treniruotė man patinka, prisijungsiu prie sportuojančių“, – sako P. Skučas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Sporto fiestoje „Nike treniruočių diena, įkvėpta Impuls“ treniruotes ves būrys profesionalių trenerių ir iš Lietuvos, ir iš užsienio. Specialiai šiai šventei į Vilnių iš Prancūzijos atvyks tarptautinis choreografas, fitneso ir šokių renginių Europoje bei Afrikoje atstovas, stepo meistras Yamine Saoudi. Savo programą festivalio dalyviams parodys gatvės šokių choreografas, šokėjas, tarptautinių konkursų laureatas ir teisėjas, hip-hop‘o meistras Sasha Oshkin (Rusija). Fitneso treniruotes ves šios sporto šakos ir kovos menų asė, „Nike“ ambasadorė Sonja Moses (D. Britanija). Tarptautinių trenerių štabą stiprins fitneso legenda Julio Papi, visame pasaulyje pažįstamas kaip pirmasis Ispanijos atstovas dėstantis daugiau nei 40-yje pasaulio šalių bei nuolatinis novatorius ir sektinas pavyzdys sporto srityje.

P. Skučas sako, jog buvo nustebintas pernai metų renginyje dalyvavusių žmonių ištverme. „Į šią sporto šventę susirinko ne tik vilniečiai, bet ir žmonės iš kitų miestų. Didžiulis jų būrys prie parodų centro rikiavosi jau nuo ankstaus ryto ir laukė, kol bus atrakintos durys. Nuostabiausia, kad buvo nemažai žmonių, kurie sugebėjo su nedidelėmis pertraukėlėmis sudalyvauti kone visų trenerių treniruotėse. Ši paklausa, tik parodė, kad tokio tipo renginiai yra labai reikalingi, kad žmonės čia ateina ne tik atsipalaiduoti, surasti bendraminčių, bet ir pasisemti žinių“, – įsitikinęs TV laidų vedėjas.

Žvaigždė prisipažįsta, jog kuo daugiau juda – tuo geriau jaučiasi, o šeštadienį judėti progų bus tikrai apstu. Sporto mylėtojams treneriai paruošė net 13 valandų trukmės treniruočių programą. Treniruočių asortimentas itin platus, todėl kiekvienas aktyvaus gyvenimo šalininkas neabejotinai ras tai, kas tinkamiausia jam.

Bilietus į treniruočių fiestą įsigiję dalyviai be papildomo mokesčio galės apsilankyti ir Vilniaus sporto festivalyje, kuriame vyks galiūno Žydrūno Savicko vardo jėgos sporto šakų tarptautinis turnyras, lauks aktyvi sporto programa, turnyrai, išskirtiniai sporto klubų pasiūlymai ir akcijos.

Daugiau informacijos apie sporto fiestą „Nike treniruočių diena, įkvėpta Impuls“: www.niketrainingday.lt

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai