Į šeštą dešimtį įkopusi Halle Berry atrodo pavydėtinai: stilinga nuo galvos iki kojų

Halle Berry / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-06 15:42
Halle Berry (51) grožio ir figūros tikriausiai galėtų pavydėti ne viena 20 metų sulaukusi mergina. Savo natūralaus spindesio neslepianti po storu makiažo sluoksniu, „Oskaro“ laureatė mėgaujasi gyvenimu ir nesiliauja šypsotis. Paskutinį kartą Halle Berry nufotografuota vakarų Holivude. Moteris mėgaujosi pietumis su bičiuliais.

Ketvirtadienį aktorė įamžinta prie populiaraus italų restorano. Apsirengusi šviesiais džinsais, pasipuošusi lengvai perregima juoda palaidine ir stilingais akiniais ji atrodė neperžengusi 30 metų ribos. Sunku patikėti, kad šiai įspūdingai gražuolei jau virš 50 metų.

Halle Berry bus viena iš vedėjų per sekmadienį vyksiančią „Auksinių gaublių“ teikimo ceremoniją. Sausio 7 dieną numatyti apdovanojimai suburs ryškiausias Holivudo žvaigždes. Šalia Halle Berry pasirodys ir Angelina Jolie, Jennifer Aniston, Gal Gadot ir kitos žvaigždės.

Žmonės.lt primena, kad dar gruodžio pradžioje aktorė nutraukė santykius su gerokai už ją jaunesniu mylimuoju, muzikos prodiuseriu Alexu da Kidu. Jųdviejų draugystė ilgai netruko. Pusmetį praleidę kartu abu pasuko skirtingais keliais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai