Į sceną su humoro šou „Buvusių moterų reikalai“ grįžtantis M. Stonkus vėl juokins žiūrovus iki ašarų

Mantas Stonkus ir Justinas Jankevičius / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prieš kiek daugiau nei savaitę baigėsi aktoriaus Manto Stonkaus ir humoristo Manto Katlerio „stand-up comedy“ turas po didžiąsias Lietuvos arenas. Liūdėti M. Stonkaus gerbėjams nereikėtų – žinomas aktorius vėl grįžta į sceną. Tiesa, šį kartą su humoristu Justinu Jankevičiumi. Du be proto populiarūs pramogų pasaulio atstovai sujungia savo jėgas humoro šou „Buvusių moterų reikalai. Mano geriausias bernvakaris“ ir „Buvusių moterų reikalai 2“.

2015 metais publikos teismui pristatytas tamsiai pilkas humoro šou iki šiol džiaugiasi populiarumu. Bilietai į pasirodymus yra išperkami, o žiūrovai mielai dalinasi puikiomis rekomendacijomis su savo draugais. Dėl šios priežasties šou sulaukė tęsinio, kuris, kaip kalba jau jį mate žiūrovai, nenusileidžia pirmajam šou. Šiuolaikinė vyrų ir moterų pažinimo Biblija – toks apibūdinimas šiems humoro šou tiktų labiausiai.

„Buvusių moterų reikalai“ yra verta pamatyti net ir tiems, kam patinka rimta kūryba, kam yra liūdna gyventi. Tai šou visiems, kas nori tiesiog gerai pažvengti. Šie kūriniai nėra skirti paaugliams, jų amžiaus cenzas N-16. Man smagiausia, kai tarp žiūrovų pamatau vyresnio amžiaus žmones. Ir dar kai tai būna moterys.... Vieno šou Telšiuose metu tarp žiūrovų išvydau 80 metų moterį. Žmogus tikrai nežinojo, kur eina. Po pasirodymo ji plojo atsistojusi, iškėlusi rankas virš galvos. Matyt, niekada negirdėjo, nematė to ant scenos“, – šyposi M. Stonkus.

Humoro šou pjeses parašė režisierius Tadas Vidmantas ir filmo „Kaip susigražinti ją per 7 dienas“ scenarijaus autorius Jonas Navickas. Pasirodymus režisavo aktorius Šarūnas Banevičius. Tiesa, šou aktoriai neslepia, kad daugelis pjesės vietų keitėsi repetuojant, atsirado naujų pokštų. „Repetuojant mes labai prisižvengėme. Neslėpsiu, prisižvengiame ir vaidinant. Žinoma, stengiamės to iš visų jėgų neparodyti ir išlikti profesionalais. Kai gera nuotaika, pasileidi improvizuoti, lepteli kokį netikėtą pokštą. Puikiai pažįstu Justiną, žinau, kada jis bando tramdyti emocijas. Tuomet būna dar juokingiau“, – humoro šou užkulisiais dalinasi M. Stonkus.

Kvatoti žiūrovus iki ašarų priverčiantys humoro šou aplankys daugelį Lietuvos miestų. M. Stonkus ir J. Jankevičius savo pokštais gruodžio, sausio ir vasario mėnesiais juokins Klaipėdą, Druskininkus, Jurbarką, Vilkaviškį, Šiaulius, Kauną, Šilutę, Jonavą, Gargždus. Bilietais į humoro šou prekiaujama internetiniame puslapyje „Bilietai.lt“.

„Nenoriu šio kūrinio vadinti spektakliu. Mes „stand-up comedy“ įkišome į teatro rėmus. Šiame humoro šou yra ryškūs personažai, situacijos. Žmonės šou metu kvatojasi ir sako, kad tai vienas juokingiausių pasirodymų Lietuvos scenoje. Šis šou yra apie, kuo mes visi gyvename ir apie tai, ką moterys įsivaizduoja kalbant vyrus, kai jie lieka vieni. Spektaklio ašis yra labai sena ir visiems puikiai žinoma. Jei likusios vienos moterys kalba apie vyrus, tai vyrai apie moteris“, – sako humoro šou aktorius M. Stonkus.

Pirmojoje „Buvusių moterų reikalai“ dalyje pasakojama bernvakario istorija. Pjesės veikėjai ciniškasis Domas (akt. Justinas Jankevičius) ir naivusis Vytukas (vaid. Mantas Stonkus) susitinka atšvęsti bernvakario. Tiesa, veiksmas vyksta ne kur nors Las Vegase, o paprastame daugiabučio namo bute. Antrojoje „Buvusių moterų reikalai 2“ žengti prie altoriaus nusprendžia Domas. Pjesės veiksmas vyksta po trejų metų. Dviejų draugų apkalbų taikinyje vėl atsiduria moterys ir kiti egzistenciniai klausimai. Tiesa, tiek Domas, tiek Vytukas pjeseje bus pasikeitę – vienas virtęs savimi pasitikinčiu vyru, kitas – drąsos pristigusiu jaunikiu.

Pjesės veikėjai drąsiai kalba apie tokius dalykus, kurie prie savo antrų pusių nėra aptarinėjami. Svarbiausia pokalbio tema tampa merginos ir su kokiais kuriozais tenka susidurti su jomis susitikinėjant. Kaip teigia humoro šou autoriai, „Buvusių moterų reikalai. Mano geriausias bernvakaris“ suteikia galimybę sužinoti apie slapčiausius vyrų dalykus. Ir netgi tai, ko geriau kartais nežinoti.

Skaitykite daugiau