Į sceną grįžusi Rita Ora pristatė mini albumą: vaizdo klipe – duoklė Rytų Europai

Rita Ora / „Youtube“ stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-13 11:15
Šią savaitę po beveik metų pertraukos į muzikos sceną grįžo popmuzikos dievaitė Rita Ora. Savo gerbėjus ji nudžiugino net keturiais naujais kūriniais ir trumpametražiu filmu. Naujas dainas ji sudėjo į mini albumą „Bang“, jį prodiusavo kritikų pripažintas kazachų didžėjus ir prodiuseris Imanbek.

Naująjį mini albumą Rita Ora su Imanbek kūrė pasaulinės pandemijos akivaizdoje – visi kūriniai gimė pokalbių per „Zoom“ programą metu. Albumo dainų pavadinimuose ir tokie vardai kaip Davidas Guetta, Gunna, KHEA.

„Šio projekto įgyvendinimas 2020-aisiais buvo didelis iššūkis. Pirmasis karantinas man patiko, galėjau užsidaryti, būti su savimi ir kurti tai, ko anksčiau dėl laiko trūkumo negalėjau. 

Darbas pandemijos metu su Imanbek man buvo visiškai nauja patirtis, viską darėme per „Zoom“, mums padėjo vertėjai, bet net ir tada jautėme stiprų kūrybinį ryšį. Muzika yra tikrai universali kalba, o šis minialbumas yra įrodymas, kad kūrybinio proceso nesustabdys niekas – kūryba peržengia visas sienas“, – apie mini albumą „Bang“ pasakoja Rita Ora.

Ritos Oros dainos „Bang“ vaizdo klipas:

Šis projektas mus sujungė ne tik kūrybiškai, bet ir asmeniškai, tapome labai gerais draugais“, – apie projektą kalba Imanbek.

Keturių dainų mini albume Rita ir Imanbek sujungia moderniąją popmuziką, 80-ųjų ir 90-ųjų klubinę kultūrą ir šokių aikšteles užpildančią house muziką. Pirmasis kūrinys „Bang Bang“ yra euforiškas ir pritraukia klausytojų dėmesį. Pagrindinis minialbumo singlas „BIG“ supažindina su naujuoju talentu Gunna ir leidžia dar geriau pažinti šokių muzikos veteraną Davidu Guetta. „Mood“ – ritmingas, pakilios nuotaikos ir išsiskiriantis instrumentuote. „The One“ užbaigia minalbumą, Imanbek jame sujungia sprogstantį popsą, trepą ir house.

Ritos Oros mini albumo „Bang“ viršelis
Ritos Oros mini albumo „Bang“ viršelis

Kartu su mini albumu pasirodys ir trumpametražis filmas. Jis nufilmuotas Bulgarijoje, taip norint atskleisti Ritos Oros albanišką ir Imanbek kazachišką kilmę. Filme įamžintas ir garsusis Buzludžos paminklas. 

„Tai istorija. Tai kinematografiška popmuzikos kelionė. Pagarba laisvei ir moteriškai jėgai“, – apie trumpametražį filmą pasakoja klipo režisierė Jasmin. Ne ką mažiau ryškus ir Ritos Oros kostiumas – jį specialiai atlikėjai sukūrė Kosovo dizaineris Valdrinas Sahitis.

2019-aisiais išleidusi platininį albumą „Phoenix“ Rita Ora pagerino Jungtinės Karalystės rekordą – su singlu „Let You Love Me“ ji tapo daugiausia TOP10 singlų turinčia britų atlikėja moterimi. Viso – 13 singlų. Žvaigždė pagerino tokių muzikos ikonų kaip Shirley Bassey ir Petulos Clark rekordus. „Phoenix“ perklausytas beveik 4 mlrd. kartų, jame – trys platininiai singlai.

„Grammy“ nominuotas prodiuseris Imanbek išgarsėjo sukūręs Saint Jhn kūrinio „Roses“ remiksą, kuris buvo iškopęs į pirmąją Didžiosios Britanijos topo vietą. Jis taip pa tapo pirmuoju prodiuseriu iš Rytų Europos, kuris pateko į „Billboard Hot 100“ topą, jo remiksas „Spotify“ perklausytas daugiau kaip 1 mlrd. kartų.

Temos:
Muzika Rita Ora

Naujausi straipsniai