Į sceną grįžtanti dainininkė Raminta Naujanytė-Bjelle klausia „Kas Tu toks?“

Raminta Naujanytė-Bjelle / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Tokiu metų laiku žmonės labiausiai girdi ir klauso. Visi tokie jaukūs ir nori šilumos. Arba melancholiškai susikaupę, susimąstę“, – apie tai, kodėl sugrįžimui į sceną pasirinko vėlyvą rudenį, sako dainininkė Raminta Naujanytė, daugeliui puikiai pažįstama sceniniu vardu Bjelle.

Prieš penkerius metus televizijos projekte sėkmingai pasirodžiusi ir daugelį nuoširdžia daina „Brolužis“ sužavėjusi Raminta 2013-aisiais tapo viena pagrindinių roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ atlikėjų. Vėliau mergina pasinėrė į kompozicijos studijas ir kurį laiką gilino žinias. Kaip sako pati atlikėja, tuo metu norėjosi giliau pažinti pasaulį, be kurio gyventi ji negali. 

„Pradžioje Bjelle buvo skanūs močiutės blynai. Dabar Bjelle iškepė tortą“, – šmaikštauja mergina, nekantriai laukianti susitikimų su klausytojais ir tikinanti, kad dalintis reikia ne tik materialiais dalykais, bet ir sukaupta patirtimi bei žiniomis. 

Raminta Naujanytė-Bjelle / Asmeninio albumo nuotr.

Kompoziciją ir dainavimą derinanti mergina šįsyk scenoje pasirodys su naujai suburta grupe, kurios narių vardų ji kol kas neskuba išduoti. Ištikimiausi Bjellės gerbėjai naujus muzikinius potyrius Ramintos kūryboje galėjo išgirsti dainininko Vido Bareikio albumo pristatymo koncerte – jame suskambo bendras jųdviejų kūrinys „Vilkas ir Paukštis“. 

„Be muzikos negalėčiau. Sakoma: jei gali nekurti – nekurk, jei gali nedainuoti – nedainuok. Supratau, kad negaliu. Dabar labai noriu pilnais plaučiais būti muzikoje“, – tikina Raminta, drąsiai įgyvendinanti savo kūrybiškas idėjas. Dar šią vasarą savo tapybos darbus pristačiusi festivalyje „Lituanica“, laisvalaikiu veikli mergina imasi pianinų rekonstravimo darbų. 

Vienas svarbiausių dalykų, pasak Bjellės, – bendravimas su žmonėmis. Į koncertą ji kviečia norėdama išsiaiškinti „Kas Tu toks?“. Kaip tikina pati Raminta, šiuo metu tai svarbiausias klausimas, į kurį mėgina atsakyti. 

„Žodis „Tu“ yra skirtas visiems. Kartais susvetimėjusioje visuomenėje pamirštame, kad esame bendruomenė. O visi, kurie ateis į koncertą, pajus bendrumą per muziką.“ 

Klube „Tamsta“ atsinaujinusi Bjelle klausytojų lauks lapkričio 28 dieną, 21.00 val. 

Raminta Naujanytė-Bjelle / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau