Į „Roko naktis“ sugrįžta buvęs „Iron Maiden“ vokalistas Blaze'as Bayley

Blade'as Bayley / Roberto Hucko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-04 12:58
Kultinio festivalio „Roko naktys“ organizatoriai praneša, kad rugpjūtį į Lietuvą sugrįš pasaulinio lygio žvaigždė Blaze'as Bayley, su „Iron Maiden“ grūdinęs plieną nuo 1993-iųjų ir sukūręs tokius megahitus kaip „Man On The Edge“ ir „Futureal“. 2011-aisiais Blaze Bayley viešėjo festivalyje „Roko naktys“ ir patyrė nepamirštamus įspūdžius.

„Vaikinai, jūs – kieti. Mielai čia sugrįšime“, – taip po pastarosios viešnagės „Roko naktyse“ su organizatoriais atsisveikinęs Blaze'as  Bayley laikosi duoto pažado. Britų heavy metal žvaigždė rugpjūtį sugrįš į Lietuvą ir pasirodys festivalyje „Roko naktys“.

Blaze'as Bayley savo gerbėjus džiugins ne tik naujais kūriniais, bet ir legendinėmis „Iron Maiden“ kompozicijomis, prie kurių ir pats nemažai prisidėjo, dar 1993-iaisiais pakeitęs grupės vokalistą Bruce Dickinsoną. Su heavy metal vilkais  „Iron Maiden“ Blaze'as Bayley įrašė du albumus „X Factor“ ir „Virtual X“, kurie buvo parduoti daugiau nei 2 mln. kopijų tiražu, surengė 300 koncertų, apvažiavo didžiausius planetos festivalius, tarp jų – ir brazilų „Monsters of Rock“, kuriame šėlsta 70 tūkstančių lankytojų.

Lietuvių festivalio „Roko naktys“ publika Blaze'as Bayley prieš kelis metus taip pat priėmė kaip brolį, išvykdamas jis nuoširdžiai dėkojo už puikią energetiką, o dabar nekantriai laukia naujo susitikimo. Rugpjūčio 15-16 dienomis Varėnos dainų slėnyje vyksiančių „Roko naktų“ scenoje buvęs „Iron Maiden“ vokalistas žada tikrą sunkiojo metalo puotą.

Šiais metais „Roko naktų“ gerbėjai išgyvens nesibaigiančią ekstazę, nes čia pasirodys visų laikų mėgiamiausi ir laukiamiausi muzikantai. „Rojaus tūzai“, „Katedra“, SBS – ir be šių lietuviškų vardų festivalis „Roko naktys“  vargiai įsivaizduojamas. Visi jie ir dar daugelis kitų atlikėjų, kurie bus paskelbti vėliau, susiburs scenoje, joje taip pat atliks legendinį „Roko naktų“ himną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai