Į reperio „The Game“ pasirodymą bilietų beveik nebeliko: „Lofte“ legenda koncertuos su gyvo garso grupe

„The Game“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-28 20:56
Amerikiečių repo žvaigždė, dviejų „Grammy“ nominantas „The Game“ į savo Europinio turo „Westside Story“ maršrutą įtraukė ir Vilnių. Šių metų kovo 1-ąją menų fabrike „Loftas“ vyksiantis amerikiečio pasirodymas bus istorinis – ne tik pirmasis jo koncertas Baltijos šalyse, bet ir vienas paskutiniųjų. Tikinama, kad po šio turo „The Game“ planuoja trauktis iš muzikinio pasaulio. Jau ketvirtadienį Lietuvos melomanų laukia stulbinantis pasirodymas Vilniaus menų fabrike „Loftas“.

Repo scenoje praleidęs penkiolika metų, pardavęs daugiau nei 10 milijonų albumų kopijų, iš viso išleidęs 9 albumus ir 29 singlus „The Game“ (tikrasis vardas – Jayceonas Terrelis Tayrolas) pernai gruodį apstulbino gerbėjus pareiškęs, kad devintasis jo albumas „Westside Story“, kaip ir jį lydintis turas, bus paskutiniai.Iš Kalifornijos kilusio „The Game“ biografija išties spalvinga. Skurdžiame rajone gyvenęs berniukas, kuris užaugo našlaičių prieglaudoje, duoną pelnydavo pardavinėdamas narkotines medžiagas.

Taip jau susiklostė, kad vėliau jis išaugo į milijonus uždirbančią repo žvaigždę.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„The Game“ bendradarbiavo su tokiais atlikėjais, kaip Kanye Westas, Dr. Dre, Pharrel, Lil Wayne, Usheris, „Boyz II Men“, Snoop Dog, Chrisas Brownas, „50 Cent“ ir daug kitų.

Trijų „Billboard“ muzikos apdovanojimų, dviejų „Grammy“ ir „MTV“ apdovanojimų nominanto karjeroje ir aktorystė – garsų reperį galima pamatyti net šešiuose kino filmuose. Kai nekuria muzikos ir nevaidina kine, „The Game“ laiką leidžia sporto salėje.


Naujajame „The Game“ albume „Westside Story“ galima išgirsti reperio koloboracijas su tokiais atlikėjais, kaip Kendrickas Lamaras, Young Thug ir Jeremih. Į Vilnių reperis atvyks lydimas gyvos grupės ir savo energija žada palikti gerbėjus be žado.

Talentingo, skandalingo ir abejingų praktiškai nepaliekančio reperio „The Game“ pasirodymas Vilniaus menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius) vyks 2018 metų kovo 1-ąją. Bilietus į koncertą galima įsigyti čia.„The Game“ Koncertą apšildys lietuviai „Mad Money“.

Reperių duetas „Mad Money“ taip pat diktuoja šiuolaikinio hiphopo madą Lietuvoje. Grupės tekstų autorius ir pagrindinis vokalistas Gediminas scenoje jau nuo 2011 metų. Kartu su muzikos prodiuseriu Innomine 2011-aisiais išleidęs singlą „Tau tai patinka“ vaikinas atsipūsti nebeturėjo kada – jo kūrybą užkariavo lietuvių ausis. Kadaise pradėjęs vienas, šiandien Gediminas į sceną lipą su bendraminčiu JSK.

Šiandien jų sąskaitoje jau du studijiniai albumai: „Viskas arba nieko“ (2014), „Baltas varnas“ (2016) ir EP „Nuoga(S)“ (2017). Jų kūriniai sulaukia milijoninių perklausų, o paskyra „Youtube“ kanale šiuo metu turi didžiulį sekėjų skaičių ir bene daugiausiai peržiūrių iš lietuviškų grupių ir atlikėjų – daugiau nei 46 milijonus!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai